Slovenské reprezentantky před zápase MS s Austrálii

Den třetí na MS ve florbale žen: Slovenky rozdrtily Austrálii, Finky a Švédky stoprocentní

Slovenské reprezentantky v dnenším zápase s Austrálii ukázaly, že se jejich florbalá úroveň zvedá. Florbalistky Slovenska totiž rozdrtily výběr Austrálie vysoko 21:1.

Slovenské reprezentantky dnes odehrály svůj poslední zápas ve skupině C s Austrálii. Po první třetině byl stav ,,pouze" 3:0 pro domácí florbalistky. V těch dalších periodách se již ukazovalo, že Slovenky patří k velkým favoritkám k vítězství ve skupině. Celkově zápas skončil 21:1 a slovenské florbalistky skončily ve skupině první s plným počtem bodů, tedy šesti body, a skórem 43:6. Slovensko tak postoupilo do osmifinále MS.

Velké favoritky celého turnaje Finky si dnes poradili v ,,české" skupině s Norskem vysoko 10:1. Finské florbalistky nepouštěly svého soupeře moc do šancí. Po třetinách byl stav nejdříve 4:1, poté 3:0 a nakonec opět 3:0. Celkově tedy 10:1.

Také Švédky si dnes poradily s florbalovým trpaslíkem. Polsko bylo zcela bez šance a prohrálo 2:17.