Záběr na nohy Karolíny Erbanové po výběhu
Foto: www.facebook.com/KarolinaErbanova.cz/

Erbanová neotálí a piluje na novou sezónu za mořem.

Záběr na nohy Karolíny Erbanové po výběhu

Nedávno jí skončila sezóna. To však neznamená, že bude nějak otálet. Česká rychlobruslařka Karolína Erbanová poctivě trénuje za mořem. Důvod? Chce mít medailovou formu na OH v Pyeongchangu.

Záběr na nohy Karolíny Erbanové po výběhu Zdroj: www.facebook.com/KarolinaErbanova.cz/

Ještě na začátku dubna si užívala posezónní volno v Krkonoších, ovšem nyní se již nachází za mořem ve Spojených státech. Česká elitní rychlobruslařka Karolína Erbanová se vydala do Salt Lake City a jeho okolí nabírat formu na nadcházející sezónu. 

Ve městě, které má minimální nadmořskou výšku, absolvuje specialistka na sprinterské tratě suchou  kondiční přípravu, která se skládá zejména z jízdy na kole a běhu. 

Po skončení kondiční přípravy v USA by se měla vrátit zpět do Evropy, kde ji bude čekat další fáze kondiční přípravy.

Karolína Erbanová během cyklistického tréninku v USA Zdroj: www.facebook.com/KarolinaErbanova.cz/

A proč již tak brzy? Zá méně než 8 měsíců startují zimní olympijské hry v korejském Pyeongchangu. A Karolína se nechce "pouze" zúčastnit. Na letošním mistrovství světa skončila dvakrát těsně pod stupni vítězů, což jí přesvědčilo o tom, že má na to bojovat s těmi nejlepšími o velké světové medaile. A když to na medaili nevyšlo na MS, ráda by si odvezla z jižní Koreje alespoň jednu olympijskou. Má k tomu výborně nakročeno. 

103 0