Opoutávka na zimní olympijské hry 2018
Foto: streamable.com

VIDEO: Prohlédněte si upoutávku ZOH 2018 a program nejdůležitějších akcí

Opoutávka na zimní olympijské hry 2018

Zimní olympijské hry v jihokorejském Pyeongchangu se už nezadržitelně blíží. Pojďme se společně podívat, jak vypadá hlavní upoutávka her a program nejdůležitějších akcí pro českého diváka.

Třiatřicáté zimní olympijské hry se budou konat od 9. února do 25. února 2018. Olympiáda v Koreji divákovi nabídne hned 102 disciplín v 15 sportovních odvětvích, což je o čtyři disciplíny více, než na hrách v Sochi v roce 2014. Asie bude hostit zimní olympiádu již potřetí (1972 Sapporo, 1998 Nagano).

Upoutávka:

Program Zimních olympijských her 2018

1. týden – od 9.2.2018 do 12.2.2018

9.2. 20:00 Zahajovací ceremoniál (Gangneung)

10.2. 20:00 Rychlobruslení – ženy 3000m (Gangneung)

10.2. 20:15 Biatlon – sprint ženy (Alpensia)

11.2. 10:00 Snowboard – slopestyle – muži finále, ženy kvalifikace (Bokwang)

11.2. 20:15 Biatlon – muži sprint (Alpensia)

12.2. 10:00 Snowboard – slopestyle – ženy finále (Bokwang)

12.2. 19:10 Biatlon – ženy a muži stíhačka (Alpensia)

12.2. 21:30 Rychlobruslení – ženy 1500m (Gangneung)

2. týden – od 13.2.2018 do 19.2.2018

13.2. 11:00 Sjezdové lyžování – muži kombinace (Jeongseon)

13.2. 11:00 Snowboad – U-rampa – muži kvalifikace, ženy finále (Bokwang)

14.2. 10:00 Sjezdové lyžování – slalom ženy (Yongpyong)

14.2. 19:00 Rychlobruslení – ženy 1000m (Gangneung)

14.2. 20:05 Biatlon – ženy 15km individuální závod (Alpensia)

15.2. 12:00 Lední hokej – skupiny (Gangneung)

15.2. 20:00 Biatlon – muži 20km individuální závod (Alpensia)

16.2. 12:00 Snowboard cross ženy (Bokwang)

16.2. 21:00 Lední hokej – skupiny (Kwandong)

17.2. 16:30 Lední hokej – skupiny (Gangneung)

17.2. 20:15 Biatlon – ženy, závod s hromadným startem (Alpensia)

18.2. 12:00 Lední hokej – skupiny (Gangneung)

18.2. 20:00 Rychlobruslení – muži týmová stíhačka, ženy 500m (Gangneung)

18.2. 20:15 Biatlon – muži, závod s hromadným startem (Alpensia)

19.2. 09:30 Snowboard – Big Air kvalifikace ženy (Alpensia)

3. týden – od 20.2.2018 do 25.2.2018

20.2. 16:30 Lední hokej – kvalifikace play off (Gangneung)

20.2. 20:15 Biatlon – smíšená štafeta (Alpensia)

21.2. 16:30 Lední hokej – čtvrtfinále (Gangneung)

21.2. 21:00 Lední hokej – čtvrtfinále (Gangneung)

22.2. 12:00 Snowboard – paralelní obří slalom, kvalifikace muži a ženy (Bokwang)

22.2. 20:15 Biatlon – štafeta ženy (Alpensia)

23.2. 20:15 Biatlon – štafeta muži (Alpensia)

24.2. 12:00 Snowboard – paralelní obří slalom, finále muži a ženy (Bokwang)

24.2. 20:00 Rychlobruslení – hromadný start muži a ženy (Gangneung)

24.2. 21:00 Lední hokej – zápas o bronz (Gangneung)

25.2. 20:00 Závěrečný ceremoniál

1217 0