Slovenská snowboardistka Klaudia Medlová a její hrozivý pád na ZOH 2018
Foto: twitter.com/reinaldoandrade

VIDEO: Hrozivý pád slovenské snowboardistky

Slovenská snowboardistka Klaudia Medlová a její hrozivý pád na ZOH 2018

Včera jsme vám psali o slovenském sáňkaři Jozefu Ninisovi, který v plné rychlosti téměř vypadl z tratě. Dnes vám přinášíme další video, které je opět o slovenském reprezentantovi, respektive reprezentantce. Slovenská snowboardistka Klaudia Medlová totiž hrozivě dopadla v disciplíně slopestyle.

Slovenské snowboardistce nevyšla žádná finálová jízda v slopestyle, které se konaly dnes brzy ráno. V každé jízdě spadla a nakonec se umístila až na 24. místě. Slovenské zdroje uvádí, že za to může nepříliš povedené počasí. Po závodech slovenská reprezentantka prohlásila, že podmínky nebyly férové a závody měly být přeložené. ,,Někomu vítr nahraje a někomu ne. Není to vůbec fér," prohlásila Medlová.

,,Nemám dobré dojmy, protože se to za takovýchto podmínek opravdu nedá. Na tréninku a po jeho skončení bylo vše fajn. Vůbec nefoukalo. Vydrželo to pouze pár jízd a pak to začalo. Nebylo to sice o nic lepší jako v sobotu, ale ráno jsme čekali hodinu a půl na verdikt, jestli se vůbec pojede. Všechno bylo jasně naplánované pro televize. Přitom právě toto je disciplína, kde jsme měli mít pár dní na přeložení. Šla jsem do toho naplno, ikdyž jsem cítila, že nemám dobrou rcyhlost. Tato trať byla nejnáročnější, takové velké zábradlí nejsou opravdu nikde. Když jen malinko fouklo, nebyla šance doletět do dopadu a hlavně se už nedal udělat lepší trik," řekla v rozhovoru pro slovenské zdroje. (sport7.sk)

Podívejte se na pád Slovenky v hned v prvním kole.

629 23