Olympijská kolekce USA v tradičních barvách
Foto: twitter/Ralph Lauren

Olympijské kolekce z celého světa! V čem budou chodit Američané nebo Francouzi?

Olympijská kolekce USA v tradičních barvách

Olympiáda v Jižní Koreji se blíží a olympijské týmy z celého světa zveřejňují podobu kolekcí, jež budou sportovci v Pchjongčangu nosit.

Již pošesté v řadě obleče americký olympijský tým návrhářský gigant Ralph Loren. Stejně jako ostatní národy vsází i Američané na tradiční barvy, jejich kolekci vévodí bílá bunda doplněná modrými kalhotami s červeným pruhem. Nechybí ani rukavice a čepice s americkou vlajkou.

Svou kolekci zveřejnili i naši sousedé z Polska, kterým kolekci navrhla firma 4F ve spolupráci s Ranitou Sobanskou. Na jejich oblečení jsou vyobrazeny geometrické tvary a stejně jako u Američanů je hlavní barvou bílá.

Francouzští olympionici vyrazí do boje o medaile v kolekci od Lacoste, jenž navrhovala kolekce i pro Hry v Soči 2014 a Riu de Janeiro 2016. Francouzi při tvorbě kolekce vsadili na eleganci a minimalismus.

Olympionikům reprezentujícím Kanadu navrhl oblečení pro Zimní olympijské hry v Pchjongčangu obchodní dům Hudson´s Bay. Kolekce je laděna černočerveně a nechybí ani tradiční symbol - javorový list. 

 

V minulých dnech zveřejnili své kolekce tako Češi a  Slováci. Olympijská kolekce pro Pyeongchang 2018 Zdroj: facebook/Alpine pro Olympijská kolekce pro Pyeongchang 2018 Zdroj: facebook/Alpine pro Olympijská kolekce pro Pyeongchang 2018 Zdroj: facebook/Alpine pro Slovenská olympijská kolekce Zdroj: facebook/Slovenský olympijský tím Slovenská olympijská kolekce Zdroj: facebook/Slovenský olympijský tím

935 39