Lucie Šafářová a Bethanie Mattek-Sands
Foto: Facebook- Lucie Šafářová

VIDEO: Deblová jednička Mattek-Sands se ošklivě zranila. Šafářová přiběhla v slzách

Lucie Šafářová a Bethanie Mattek-Sands

Hrůzostrašně vypadající zranění si ve třetím kole Wimbledonu přivodila světová deblová jednička Bethanie-Mattek Sands. V zápase dvouhry při náběhu na síť podklouzla a ošklivě si poranila koleno. Někteří hovoří o dlouhé stopce, či konci kariéry.

Opravdu strašný den zažila americká tenistka Bethanie Mattek-Sands. Ihned, co se skácela k zemi, bylo vidět, že trpí a je v šílených bolestech. Po celém kurtu číslo 17 se rozléhal její pronikavý hlas s voláním o pomoc: "Help me! Help me, please! F*UCK! Help me somebody!" křičela Mattek-Sands z plných plic. Její naříkání doslova rvalo srdce. 

První, kdo k ní přiběhl, byla její rumunská soupeřka Cirstea, kterou pohled na její koleno opravdu velmi vyděsil. Hned vyzvala záchranáře, ať se dostaví na kurt a sama šla Betty podpořit. 

Za nedlouho na kurt přiběhla i její deblové parťačka Lucie Šafářová. O zranění Betty se dozvěděla v šatně, když se chystala na svůj singlový zápas proti Shelby Rogers. A nemohla přiběhnout jinak, než v slzách. "Bylo strašné vidět Betty v takových bolestech" svěřila se Šafářová. "Její čéška byla úplně mimo" doplnila detailní popis jejího zranění. 

Není divu, že tento moment Šafářovou rozhodil a nedokázala se perfektně zkoncentrovat na svůj singlový zápas, který nakonec po 3setové bitvě prohrála. Tímto bohužel končí také útok Teamu Bucie na 4. Grand Slamový titul v řadě. 

Veřejně zatím není znám rozsah zranění americké tenistky. Nicméně celý tenisový svět se nyní modlí, aby se brzy Mattek-Sands uzdravila a mohla opět co nevidět brázdit kurty.

Video, jak z jejímu zranění došlo, můžete vidět ZDE

1222 0