První start na MS znamenal pro Nikolu čisté konto a jedenáct zákroků.

4. den na MS žen ve florbale - Česko deklasovalo Norsko 8:0

V pondělí se česká reprezentace postavila na mistrovství světa proti Norsku. Češky ji porazily 8:0 a zajistily si tak přímý postup do čtvrtfinále.

V první třetině začaly oba týmy opatrně, ale postupem času začala vycházet najevo převaha Češek, které však měly problém se gólově prosadit. Vytrvalé ostřelování norské svatyně se nakonec vyplatilo a těsně před koncem první třetiny šly české reprezentantky do vedení.

I ve druhé třetině svěřenkyně Miroslava Janovského Norsku nic nedarovaly. Skórovaly dvakrát Krupnová, jednou Bílá, po chytré přihrávce Řepkové se prosadila také Urbánková, která vstřelila svůj patnáctý gól v kariéře na MS. Prosadila se také sama Řepková, která zvýšila už na 6:0.

První komplikace pro český tým přišla hned v prvních vteřinách třetí části, a to když na zemi zůstala ležet Denisa Ratajová. Nakonec odešla i do šaten. Jedenáct minut před koncem přidala svou druhou branku v zápase také Billá a Češky bez problémů kontrolovaly průběh utkání. Zvýšit na 8:0 se povedlo ještě Pláškové, pro kterou to byl první gól na mistrovství světa. Jedinou hráčkou bez vstřeleného gólu tak zatím zůstává Vendula Beránková.

Stav 8:0 si nakonec reprezentantky uhlídaly. Velký úspěch zaznamenala brankářka Příleská, která ve svém prvním zápase vychytala čisté konto a posunula tak český tým do čtvrtfinále mistrovství světa.