Budvar aréna - Carlson Hockey Games
Foto: FB: Česká hokejová reprezentace

České národní mužstvo se opět vrátí do Pardubic!

Budvar aréna - Carlson Hockey Games

Je již jisté, že se národní tým po téměř pěti letech vrátí opět do Pardubic, kde se v dubnu uskuteční České hokejové hry, nebo-li Carlson Hockey Games 2018. V minulém roce je hostily České Budějovice. Turnaj se odehraje od 19. do 22. dubna letošního roku a vstupenky půjdou do prodeje na začátku dubna.

Naposled se do Pardubic česká reprezentace podívala 1. září 2013, když na domácím ledě vyzvala silné Rusko, které díky Romanu Červenkovi a Jakubovi Petružálkovi dokázala porazit 2:1. A proti Rusku se národní mužstvo postaví i v letošních Carlson Hockey Games. Turnaje se již tradičně zúčastní také Finsko a Švédsko.

Pro web pardubického Dynama primátor statutárního města Pardubice Martin Charvát řekl:  „Jsem mimořádně potěšen, že budou Pardubice hostit poslední domácí utkání před začátkem mistrovství světa v ledním hokeji. Pro město i celý region je pořádání Carlson Hockey Games velmi prestižní, všichni se těšíme na nádherné sportovní zážitky v multifunkční aréně. Věříme, že se k nám přijede podívat řada fanoušků odjinud a poznají naše krásné město, do kterého se budou rádi vracet. Přeji si, abychom měli vyprodané všechny zápasy. Já na nich určitě nebudu chybět.“

Vstupenky půjdou do prodeje na začátku dubna. 

ROZPIS TURNAJE 

Datum Čas Tým Tým
19. 4. 2018 ? Rusko Švédsko
19. 4. 2018 ? Česko Finsko
21. 4. 2018 ? Rusko Finsko
21. 4. 2018 ? Česko Švédsko
22. 4. 2018 ? Švédsko Finsko
22. 4. 2018 ? Česko Rusko

158 16