FC Barcelona
Foto: facebook.com/fcbarcelona

VIDEO: Jordi Alba posunul simulování na vyšší level! Spolknul mu to rozhodčí?

FC Barcelona

Barcelona bojovala na dálku s Realem Madrid o titul. Ani výhra 4-2 nakonec na prvenství nestačila. Zápas s Eibarem ale upoutal něčím jiným. Někteří hráči Barcelony jsou známí tím, že jsou náchylnější k simulování. Tuto tezi potvrdil Jordi Alba.

Jordi Alba Zdroj: facebook.com/fcbarcelona

Barcelona hrála na dálku o ligový titul s Realem Madrid. Messi a spol. potřebovali zápas vyhrát a museli spoléhat na prohru "Bílého baletu". Zápas ale nezačali Katalánci nejlépe. První branku inkasovali už v 7. minutě, druhá rána přišla v 61. minutě - 0:2. Titul se zdál být ztracen, navíc Real vedl v Malaze. Naději dal domácím vlatní gól Eibaru. Nejkontroverznější moment utkání měl ale teprve přijít. Barcelona se hnala za výhrou v zápase. Pomoci chtěl i levý obránce Jordi Alba. Ve vápně hostů zkusil troufalý kousek, který mu sudí "spolkl". Pravou nohou vystřelil na následně se převalil ve vápně. Na nasimulovaný pád se můžete podívat na videu:

Nařízenou penaltu ale Lionel Messi neproměnil. Zasáhla nějaká vyšší moc? Neproměněný pokutový kop Messiho mrzet nemusel, dvěma góly nakonec přispěl k otočce zápasu. Barceloně to ovšem nebylo nic platné. Real Madrid vyhrál v Malaze 2:0 a s tříbodovým náskokem slaví ligový titul.

363 1