BIzární červená karta ve francouzské lize

Zápas osmého kola francouzské nejvyšší ligy nabídl mezi týmy Angers a Lyonem spoustu branek. Toto utkání se navíc může pyšnit udělením červené, kterou si vysloužil Marcelo za poněkud smolné situace.

Utkání nám nabídlo dohromady šest branek. Tři branky padly na každé straně. Jenomže o to ani tak moc nešlo. Rozhodčí v utkání udělil poněkud bizární červenou kartu.

Vše se událo na začátku druhého poločasu. Marcelo dostal za svůj zákrok v padesáté minutě žlutou kartu. Neodpustil si pár slov na stranu rozhodčího. Poté nešťastně trefil žlutou kartu, kterou si chtěl rozhodčí schovat. Tento počin se hlavnímu arbitrovi vůbec nelíbil.  Následně tak vytáhl červenou kartu.

Tato událost se zápasem hodně zahýbala. V době, kdy byl Marcelo vyloučen, vedl Lyon 3:1. Angers však dokázali tuto výhodu využít a ze zápasu si vezou cenný bod za remízu 3:3. Zápasu přihlíželo dohromady 11 432 diváků.