Matteo Darmian nepatří do základní sestavy Rudých ďáblů
Foto: facebook.com/Matteo.Darmian

Jak by mohl vypadat nový tým Miami v roce 2020 s bývalými spoluhráči Davida Beckhama?

Matteo Darmian nepatří do základní sestavy Rudých ďáblů

Když David Beckham oznámil dlouho očekávanou novinku, že jeho tým Miami vstoupí do Major League Soccer, tak také prozradil, že chce do nového klubu přivést mladé místní talenty. Bývalý anglický reprezentant zároveň odhalil, že obdržel řadu nabídek od svých starých kamarádů z různých klubů, kteří projevili zájem o působení v MLS.

Beckham a Ibrahimović jsou přátelé Zdroj: 101greatgoals.com A s kým už přesně mluvil? Který z jeho bývalých spoluhráčů by se mohl dostat do Miami, které bude hrát v MLS od roku 2020? Pojďme odpověď na tuto otázku odhalit níže v tomto článku.

Brankář: Salvatore Sirigu

Salvatore Sirigu ještě v dresu PSG Zdroj: facebook.com/bayernmunchen.mydna Věk v roce 2020: 33
Hrál s Beckhamem v: PSG (2013)

Italský gólman strávil šest let v PSG, kde odehrál 190 zápasů, ale před začátkem této sezóny odešel do Itálie, kde v Torino FC nahradil Joe Harta.  Vzhledem k tomu, že mu 30. června 2019 končí smlouva a on chce nadále hrát, tak se zdá jako nejkvalitnější volba ze stále aktivních brankářů, který jednu dobu sdílel hřiště s legendárním záložníkem.

Pravý obránce: Matteo Darmian

Matteo Darmian nepatří do základní sestavy Rudých ďáblů Zdroj: facebook.com/Matteo.Darmian Věk v roce 2020: 30
Hrál s Beckhamem v: AC Milán (2010)

Matteo Darmian nebyl hráčem základní sestavy Milána, když v klubu působil Beckham. V Manchesteru United rovněž nehraje pravidelně, tudíž by byl jeho odchod do Miami pochopitelný.

Střední obránce: Sergio Ramos

ergio Ramos a David Beckham spolu už něco v Realu Madrid zažili Zdroj: facebook.com/SergioRamosOficial Věk v roce 2020: 33
Hrál s Beckhamem v: Real Madrid (2005-2007)

Během posledních deset let patřil Sergio Ramos k jedním z nejlepších obránců světa. Ale v roce 2020 by se mohl dostat až za svůj vrchol. Ve Španělsku vyhrál vše a zlákat by jej mohly nové výzvy.

Střední obránce: Thiago Silva

Thiago Silva je v každém týmu lídrem Zdroj: facebook.com/Thiagoo.Silva.PSG Věk v roce 2020: 35
Hrál s Beckhamem v: AC Milán (2009-2010) a PSG (2013)

Už dva týmy je v minulosti přivedly k sobě, brazilského reprezentanta by ke konci jeho kariéry mohlo lákat horké Miami, kde by navíc s Ramosem vytvořil luxusní stoperské duo.

Levý obránce: Marcelo

Marcelo je jedním z nejlepších levých obránců Zdroj: facebook.com/marcelom12 Věk v roce 2020: 31
Hrál s Beckhamem v: Real Madrid (2007)

Pokud budeme mluvit o aktivních levých obráncích, tak můžeme s jistotou říci, že Marcelo patřil k nejlepším, se kterými David Beckham hrál. A stejně jako Ramos může být Marcelo na začátku sezóny MLS v roce 2020 za vrcholem svých sil. Brazilský bek by po 11 letech na Santiagu Bernabéu zkusil své dobrodružství jinde.

Střední záložník: Thiago Motta

Společně toho už hodně zažili Zdroj: facebook.com/ThiagoMottaPSG Věk v roce 2020: 37
Hrál s Beckhamem v: PSG (2013)

Cesta těchto dvou záložníku se střetla v Paříži. Shodou okolností proti sobě čelili například v El Clásicu. Ital odehrál za PSG více než 200 zápasů. I ve svém vyšším věku patří stále k oporám svého týmu, ale nikde není napsáno, že bude hráčem sestavy pařížského velkoklubu až do 40 let. Rozhodně bude s Davidem v kontaktu.

Střední záložník: Blaise Matuidi

Matuidi a Beckham spolu vyhráli titul ve Francii Zdroj: facebook.com/BlaiseMatuidiOfficiel Věk v roce 2020: 32
Hrál s Beckhamem v: PSG (2013)

Matuidi hraje v současné době významnou roli ve středu zálohy v Juventusu, ale s příchodem Emreho Cana se může jeho situace významně změnit. MLS patří skutečně mezi fyzicky náročnou soutěž, což by právě tomuto hráči mohlo vyhovovat.

Střední záložník: Wayne Rooney

Spoluhráči a velicí kamarádi z reprezentace Zdroj: facebook.com/WayneRooney Věk v roce 2020: 34
Hrál s Beckhamem za: Anglii (2003-2009)

Hrát v týmu svého bývalého reprezentačního spoluhráče v posledních okamžicích své dlouhé a úspěšné kariéry? Ukončit zde svou aktivní hráčskou činnost? To nezní špatné. Rooney hrál s Beckhamem například na šampionátech EURO 2004 nebo MS 2006 a oba pojí velké přátelství. Rooney nikdy nebyl a nikdy ani nebude typickým záložníkem, ale Beckham by si případně s touto zajímavou myšlenkou mohl zahrávat.

Ofenzivní záložník: Javier Pastore

Stal by se Pastore v MLS konečně hvězdou? Zdroj: facebook.com/pastorej Věk v roce 2020: 30
Hrál s Beckhamem v: PSG (2013)

Zdá se, že tento hráč skutečně nepatří do sestavy PSG. Argentinského hráče přivedlo PSG za 40 milionů eur a v roce 2020 mu bude 30 let, což je ideální věk pro odchod do MLS.

Střední útočník: Zlatan Ibrahimović

Ibra přitahuje pozornost kamkoliv přijde Zdroj: facebook.com/EuropaLeague Věk v roce 2020: 38
Hrál s Beckhamem v: PSG (2013)

Reklamní tahák jako hrom pro klub, ale i celou soutěž. Švédská ikona mohla už během této sezóny odejít z Manchesteru United, ale pokud by vydržela v Evropě hrát ještě dva roky, tak by potom v MLS způsobila skutečný boom.

Střední útočník: Gonzalo Higuaín

Další kamarádi z madridského angažmá Zdroj: facebook.com/GiveMeSport Věk v roce 2020: 32
Hrál s Beckhamem v: Real Madrid (2007)

Do Bílého baletu přicházel jako mladý slibný útočník, když Beckham zářil na Bernabéu. Od té doby Ital dosáhl velkých věcí a rozhodně by jeho spoluhráč byl rád, kdyby přidával branky dále v Miami.

Trenér: Carlo Ancelotti

Veleúspěšný kouč na mnoha trenérských lavičkách Zdroj: facebook.com/bayernmunchen.mydna Věk v roce 2020: 60
Trénoval Beckhama v: AC Milán (2008) a PSG (2013)

Beckham může jen snít, že by přilákal jednoho z nejuznávanějších trenérů na světě a třeba současně s ním by vedl celý tým.

Lavička: Iker Casillas (Real Madrid), Mamadou Sakho (PSG), Ezequiel Lavezzi (PSG), Alexandre Pato (AC Milán), Robbie Keane (LA Galaxy)

Autor: David Kvapil
451 35