Hokej - PSG Zlín vs HC Olomouc
Foto: http://www.hokej.zlin.cz/

Zlín a Hradec Králové zvládly dohrávky ELH

Hokej - PSG Zlín vs HC Olomouc

Dnes tj. 10. ledna 2017 se odehrály dvě dohrávky Extraligy ledního hokeje. Nejprve se odehrálo utkání v rámci 30. kola, ve kterém Vítkovice na domácím ledě přivítaly Mountfield Hradec Králové. Ve druhé dohrávce se odehrál zápas mezi Zlínem a Olomoucí v rámci 37. kola.

HC Vítkovice Ridera 3:6 Mountfield Hradec Králové

Hradečtí zajeli na led Vítkovic. Začátek, respektive celý zápas patřil hostům, kteří zápas rozhodli během několika minut v první třetině. Ve 2. minutě už vedli 2:0, domácí na to ihned zareagovali střídáním brankářů, ale to stejně nepomohlo. Jelikož v 10. minutě vedli 4:0 a dokonce v polovině zápasu neskutečných 6:0. Poté si Hradec Králové své pohodlné vedení hlídali. Je pravda, že i domácím se podařilo vstřelit tři góly, ale další tři branky jim chyběly a tak Východočeši si z Vítkovic odvážejí tři body a pohodlnou výhru 6:3.

Branky a nahrávky: 37. Kolouch, 40. Tomi (E. Němec), 58. D. Květoň (O. Roman, Tybor) – 1. Kukumberg (Dej), 2. T. Knotek (Köhler), 8. Kukumberg, 10. Džerinš (Vydarený, Čáp), 22. Newton (Jarůšek, Picard), 34. Köhler (Bednář, Newton)

PSG Zlín 3:1 HC Olomouc

Zlín doma hostil kohouty z Olomouce, kteří přijeli bojovat o nějaký ten bod. To se jím nakonec nepodařilo, jelikož domácí hráči si během dvou třetin vytvořili dvoubrankové vedení, které si hlídali do 47 minuty, kdy hosté dokázali snížit, ale o šest minut později si svoje dvoubrankové vedení vzali zpět. O tuto branku se zasloužil Veselý. Zlín si tak na domácím ledě ponechal všechny tři body.

Branky a nahrávky: 10. min Popelka (Kubiš, Bukarts), 35. Kotvan (Marušák, Bukarts), 53. O. Veselý (J. Ondráček, Řezníček) - 47. Houdek (Holec)

90 0