Hokej - HC Zubr Přerov

WSM LIGA: PŘEDKOLO PO - Frýdek-Místek nevyužil mečbol, ale Přerov ano!

Dnes pokračovaly série předkola play-off. Po třech hracích dnech HC Frýdek-Místek a HC Zubr Přerov vedou ve svých sériích 2:1. Tyto kluby tak měly před dnešním zápasem mečbol.

HC FRÝDEK-MÍSTEK 0:2 HC BENÁTKY NAD JIZEROU

Diváci: 1836

Čtvrté střetnutí předkola play-off se Frýdku-Místku moc nevyvedl, jelikož v sedmnácté minutě otevřel skóre Bělohorský. I když nováček soutěže srdnatě bojoval, hostující gólman byl proti. Naopak ve čtyřicáté deváté minutě Prokeš vstřelil druhou a zároveň poslední branku a tak hosté vyrovnali sérii na 2:2. Postupujícího do čtvrtfinále tedy poznáme tento čtvrtek na ledě Benátek nad Jizerou.

Branky a nahrávky: 17. Bělohorský, 49. Prokeš (Bittner)

HC Zubr Přerov 4:2 LHK Jestřábi Prostějov

Diváci: 2879

I tato série vyústila do čtvrtého zápasu, který se odehrál v Přerově. Vstup do utkání lépe vyšel Zubrům, kteří se v první třetině dostali do dvoubrankového vedení. Jestřábům se však povedlo snížit, ale ve druhé třetině si domácí vzali dvoubrankové vedení zpět. To se však hostům nelíbilo a po důrazném tlaku nakonec znovu snížili na rozdíl jediné branky. Nakonec ve třetí třetině výhru Přerova a postup do čtvrtfinále play-off zpečetil dvanáct vteřin před koncem závěrečné sirény gólem do prázdné branky Tomáš Sýkora. Pro Jestřáby tak letošní sezóna končí. Přerov zvládl bitvu o Hanou!

Branky a nahrávky: 16. Berger (Pšurný), 17. Sikora, 30. Pšurný (Procházka), 60. T. Sýkora (Plášek) – 20. L. Luňák, 35. A. Holík