HC Most

WSM LIGA: PLAY-OUT- Ve druhém kole zvítězili Most a Litoměřice

HC Most

Dnes nás čekalo druhé kolo WSM ligy PLAY-OUT. Na programu tak byly dva zápasy a to mezi HC Most: Kaďaň a Litoměřice: Havířov.

MOST VYSOKOU VÝHROU PORAZIL KADAŇ.

Most v prvním zápase PLAY-OUT porazil Litoměřice 5:3 a dnes je čekala Kadaň. První třetina se nevyvíjela moc dobře a Kadaň šla do vedení už ve 4. minutě, když se trefil Chlouba. Most začal pořádně hrát od druhé třetiny, kde byli jasně lepším týmem. V rozmezí devítí minut vsítili tři branky, o které se postarali Kubinčák, Smolka a Strejček. Závěrečná třetina nám nabídla dohromady pět branek. Drama bylo na místě. Kadaň na konci zápasu zatlačila, ale k vyrovnání utkání to nestačilo. HC Most porazil Kadaň v napjatém utkání 6:3.

HC Most: SK Trhači Kadaň 6:3

Branky a nahrávky: 22. Kubinčák (Divíšek) (TS), 24. Smolka (Hora, J. Doležal), 30. Strejček (Havlíček, J. Doležal), 42. Frolo (Kubinčák, Strejček), 47. J. Šimeček (Šesták, Alinč), 57. Rod (Hora, Alinč) – 5. Chlouba (Kůs), 53. Osmík (J. Tomeček), 59. D. Šimek (Chlouba)

Diváci: 189

Havířov padl v Litoměřicích.

Havířovu se stále nedaří vyhrát v PLAY-OUT. Minulý zápas prohráli proti Kadani 0:3 a dnes padly také v Litoměřicích. V první třetině dnešního utkání jsme v první třetiny viděli pouze jeden gól a to na straně Litoměřic, když se trefil Ondřej Sýkora. Druhá třetina byla na góly vyrovnaná, o góly se postarali domácí hráč Filip Hanták a havířovský Tomáš Gřeš. Poslední třetina byla opravdu vyrovnaná, žádný tým nechtěl udělat sebemenší chybu. Špičkoví byli také brankáří obou týmů. Branek jsme se ale nedočkali. Havířov tak padl v Litoměřicích a na první výhru v PLAY-OUT čeká.

Diváci: 425

Branky a nahrávky: 16. Sýkora (Plášil, Miškář), 28. Hanták (Kopta) – 35. Gřeš (Potočný)