David Holoubek
Foto: isport.blesk.cz

VIDEO: Sparta s Holoubkem prý na jaro nepočítá

David Holoubek

Fotbalová Sparta ožila. Po bídném začátku se na lavičku letenských dostal David Holoubek a sparťanští hráči opět vítězí. Spokojenost fanoušků, pohledná hra a zapojování mladíků do týmu. Ani tyto aspekty však prý Spartu o Holoubkovi nepřesvědčily…

Sparta začala ihned po konci trenéra Ščasného vyjednávat s libereckým koučem Trpišovským. Jednání ovšem ztroskotala, protože šéfové libereckého Slovanu nechtěli svého trenéra uvolnit. Druhý na řadě byl trenér slovenské Žiliny Adrián Guľa. Bývalý trenér Opavy, Jablonce nebo Žižkova slaví na Slovensku úspěchy a přesunu na Letnou by se rozhodně nebránil. Sám totiž prohlašuje, že Sparta je největší český klub a byla by čest trénovat tým takového formátu. Sparta ovšem znovu nepochodila kvůli stejnému důvodu. Žilina se nechtěla svého trenéra, který má smlouvu do roku 2018, jen tak vzdát.

Další vyjednávání budou probíhat v zimě. Majitel Slovanu Liberec Karl odmítl Trpišovského uvolnit během sezóny, připustil ovšem možnost vyjednávání v zimě. Pro Spartu je celá situace příliš nejistá a chce mít záložní plán, kterým by měl být Guľa.

Sparťanští fanoušci postoj klubu nechápou. S trenérem Holoubkem jsou spokojeni jako s žádným jiným současným trenérem a naprosto mu věří. Pro Holoubka je navíc velkou ctí Spartu trénovat a je své práci maximálně oddaná. Měl by trenér Holoubek zůstat? Vyjádřete se v komentáři pod článkem!

Autor: Jirka Vokřál
1166 25