Česká krasobruslařská sportovní dvojice Martin Bidař a Anna Dušková

Anna Dušková a Martin Bidař ovládli soutěž ISU Grand Prix 2016, které se konalo v Ostravě. Povedený začátek si oba pochvalovali, i když byla cítit nervozita. Přes to, že partner v poslední volné jízdě malinko zakopl, vítězství jim už neuniklo. Na úvod tak Dušková s Bidařem získali 161,49 bodů-

Spokojenost z pohledu českých fanoušků byla dvojnásobná. Jelikož na druhém místě v kategorii tanečních párů skončili Nicole Kuzmich, Alexandr Sinicyn, kteří také závodí pod českou vlajkou. Navíc o více než 8 bodů vylepšili osobní rekord, který nyní činí 142,69 bodů.

Pro méně zasvěcené fanoušky je tu vysvětlení, kdo se této Grand Prix může zúřastnit. ISU Junior Grand Prix je seriálem soutěží pro nejlepší juniorské krasobruslaře ve věku od 13 do 19 let (v případě párových disciplín do 21 let věku u mužů).

Volná jízda Martina Bidaře a Anny Duškové na Grand Prix v Ostravě.

Krátký program Martina Bidaře a Anny Duškové na Grand Prix v Ostravě.