Borussia Dortmund
Foto: worldsoccer.com

Velká opora Borussie Dortmund chce odejít!

Borussia Dortmund

Dortmund pravděpodobně příjde o velkou oporu svého týmu. Jde o hráče Marca Reuse, který v rozhovoru naznačil, že by rád změnil dres. 

Fanoušci berou Marca jako velkého fotbalistu s velkým srdcem, který zůstal v klubu, když měl na stole hned několik tučných nabídek. Dortmund v minulosti opustily největší hvězdy, jako je například polský útočník Lewandowski nebo dokonce Mario Göetze, který se už ale vrátil z Bayernu Mnichov zpět do Dortmundu, ač to fanoušci moc nechtěli. 

Marco Reus naznačil německým médiím, že by tato sezóna mohla být pro něj poslední v dresu Borussie. 

,,Mám určité nabídky, které jsou velmi lákavé. Je mi teprve 27 a toužím po nové výzvě, která by mi pomohla se zlepšit. Proto je dost možné, že je tato sezóna moje poslední,” řekl Reus německým médiím. 

Dortmund možná opustí další talent. Jde o Osmana Dembelého, kterému je teprve 19 let. Dortmund se může chlubit excelentní práci s mládeží. Osman Dembelé předvádí v mladém věku neuvěřitelné věci a fotbalová média si ho hodně všímají. Dembelé prohlásil, že by někdy chtěl hrát za Barcelonu, o které tvrdí, že je nejlepší klub na světě. 

,,Mým snem je hrát za Barcelonu. Podle mne je to nejlepší klub na světě a už od mala jsem jeho velkým fanouškem. Sleduji každý zápas. Musí to být nádherné nastoupit na vyprodaném Camp Nou. Doufám, že to také jednou zažiji,” vzkázal Dembelé. 

211 4