Zleva: Jan Štěrba, Daniel Havel a Lukáš Trefil při vyzvednutí olympijské kolekce před LOH 2016
Foto: Oficiálná Facebooková stránka: Czech K4 Team

Program her v Riu

Zleva: Jan Štěrba, Daniel Havel a Lukáš Trefil při vyzvednutí olympijské kolekce před LOH 2016

Zde Vám přinášíme kompletní program LOH v Riu, kde se dočtete co se kdy v koná (český i brazilský čas), českou účast a dokonce kde to můžete sledovat :-)

Upozornění: Olympijský program není kompletní, nicméně zahranuje zajímavá klání pro Českého fanouška! Pokud nenajdete v rozpisu některá utkání, jako například tenis, stolní tenis, judo, šerm a další, je to tím, že pravděpodobně ještě nebyl turnaj rozlosován a nebo ještě nebyl určen den a čas dané zápasu či klání. Aktualizace programu probíhá několikrát denně. Je to dáno zejména faktem, že zatím není dán čas a ani soupeří českých sportovců v mnoha sportech.

3. srpna

Zač. ČR Zač. BRA Sport Disciplína Češi v akci Výsledek

18:00

13:00

Fotbal

Turnaj žen: SWE-RSA

---

1:0

21:00

16:00

Fotbal

Turnaj žen: BRA-CHN

---

3:0

20:00

15:00

Fotbal

Turnaj žen: CAN-AUS

---

2:0

23:00

18:00

Fotbal

Turnaj žen: ZIM-GER

---

1:6

24:00

19:00

Fotbal

Turnaj žen: USA-NZL

---

2:0

3:00 (4.8.)

22:00

Fotbal

Turnaj žen: FRA-COL

---

4:0

4. srpna

Zač. ČR Zač. BRA Sport Disciplína Češi v akci TV vysílání

18:00

13:00

Fotbal

Turnaj mužů: IRQ-DEN

---

0:0

20:00

15:00

Fotbal

Turnaj mužů: HON-ALG

---

3:2

23:00

18:00

Fotbal

Turnaj mužů: POR-ARG

---

2:0

22:00

17:00

Fotbal

Turnaj mužů: MEX-GER

---

2:2

01:00

20:00

Fotbal

Turnaj mužů: FIJ-KOR

---

0:8

24:00

19:00

Fotbal

Turnaj mužů: SWE-COL

---

2:2

03:00 (5.8.)

22:00

Fotbal

Turnaj mužů: NGR-JPN

---

5:4

5. srpna

Zač. ČR Zač. BRA Sport Disciplína Češi v akci TV vysílání

00:15

19:15

Zahajovací ceremoniál

---

Česká výprava

ČT Sport

6. srpna

Zač. ČR

Zač BRA

Sport

Disciplína

Kdo je v akci

TV vysílání

13:30

8:30

Sportovní střelba

Vzduchová puška ženy kvalifikace

Nikola Mazurová, Adéla Bruns

NBC

13:30

8:30

Veslování

Rozjížďky - Skif muži

Ondřej Synek

(Rozjížďka č. 5)

ČT Sport

14:00

9:00

Stolní tenis

Ženy dvouhra - 1. kolo

Iveta Vacenovská, Hana Matelová

NBC

14:30

9:30

Silniční cyklistika

Muži silniční závod

Leopold König, Petr Vakoč, Zdeněk Štybar, Jan Bárta

ČT Sport, Nova Sport 1

14:30

9:30

Veslování

Rozjížďky - Skif ženy

Mirka Knapková Topinková

(Rozjížďka č. 5)

Web: ČT Sport

15:00

10:00

Judo

Muži do 60 kg - Základní kola a čtvrtfinále

Pavel Petřikov

ČT Sport

15:30

10:30

Sportovní střelba

Vzduchová puška ženy finále

(Adéla Bruns, Nikola Mazurová)

ČT Sport

15:30

10:30

Veslování

Rozjížďky - Dvojka bez kormidelníka muži

Lukáš Helešic /

Jakub Podrazil

Rozjížďka č. 1

Web: ČT Sport, NBC

16:00

11:00

Veslování

Rozjíždky - Dvojskif ženy

Lenka Antošová / Kristýna Fleissnerová (Rozjížďka č. 3)

Web: ČT Sport, NBC

16:00

11:00

Tenis

Ženy dvouhra 1. kolo

Barbora Strýcová (CZE) vs.

Yanina Wickmayer (BEL)

ČT 2,

NBC

16:15

11:15

Stolní tenis

Ženy dvouhra 1. kolo

Hana Matelová (CZE) vs.

Mo Zhang (CAN)

Hanka Matelová vstupuje do 

olympijského turnaje proti

naturalizované Kanaďance

Web ČT Sport,

NBC

17:00

12:00

Veslování

Rozjížďky - Čtyřka bez kormidelníka lehkých vah muži

Miroslav Vraštil / Jiří Kopáč / Jan Vetešník / Ondřej Vetešník (Rozjížďka č. 1)

Web: ČT Sport, NBC

17:00

12:00

Stolní tenis

Ženy dvouhra - 1. kolo

Iveta Vaceenovská (CZE) vs.

Lady Ruano (COL)

Nejlepší česká stolní tenistka

Vacenovská začíná proti

kolumbijské protivnici

Web ČT Sport,

NBC

18:00

13:00

Plavání

400 m polohový závod muži - Rozplavby

Pavel Janeček

18:28

13:28

Plavání

100 m Motýlek ženy - Rozplavby

Lucie Svěcená

18:00

13:00

Plážový volejbal

Ženy skupiny:

Elsa/Liliana (ESP) vs.

Klug/Gallay (ARG)

Pozn. skupina, kde hrají Sluková s Hermannovou

NBC

(18:00)

(13:00)

Tenis

Muži čtyřhra - 1. kolo

2. zápas na kurtu č. 6

Čas orientační

Štěpánek/Rosol (CZE) vs.

Bautista/Ferrer (ESP)

ČT 2,

NBC

18:48

13:48

Plavání

400 m Volný způsob muži

Rozplavby

Jan Micka

Web: ČT Sport, NBC

19:32

14:32

Plavání

400 m Polohový závod ženy

Rozplavby

Simona Baumrtová, Barbora Zavadová

Web: ČT Sport, NBC

(20:00)

(15:00)

Tenis

Ženy dvouhra - 1. kolo

3. zápas na kurtu č. 5

Čas - orientační

Lucie Šafářová (CZE) vs.

Karin Knapp (ITA)

ČT2,

NBC

20:30

15:30

Judo

Muži do 60 kg - opravy, semifinále a medailové zápasy

(Pavel Petřikov)

Web: ČT Sport, NBC

20:30

15:30

Plážový volejbal

Skupina ženy:

Barbara/Agatha (BRA) vs. Sluková/Hermannová (CZE)

Markéta Sluková a Barbora Hermannová

ČT Sport

21:00

16:00

Stolní tenis

Muži dvouhra - 1. kolo

Lubomír Jančařík (CZE) vs.

Zokhid Kenjaev (UZB)

Debutant na OH Jančařík jde proti

Uzbekovi

Web ČT Sport,

NBC

21:45

16:45

Stolní tenis

Muži dvouhra - 1. kolo

Dmitrij Prokopcov (CZE) vs.

Segun Toriola (NGR)

Nejlepší český stolní tenista 

současnosti Prokopcov zažívá v 36 

letech debut na OH. Na úvod jej čeká

soupeř z Nigérie.

Web ČT Sport,
NBC

23:30

18:30

Gymnastika

Muži kvalifikace

David Jessen

ČT Sport

03:00

22:00

Plavání

400 m Polohový závod muži

Finále

(Pavel Janeček)

ČT Sport

03:14

22:14

Plavání

100 m Motýlek ženy - Semifinále

(Lucie Svěcená)

ČT Sport

03:30

22:30

Plavání

400 m Volný způsob muži - Finále

(Jan Micka)

ČT Sport

03:49

22:49

Plavání

400 m Polohový závod ženy

Finále

(Simona Baumrtová, Barbora Zavadová)

ČT Sport

 

7. srpna

Zač. ČR

Zač. BRA

Sport

Disciplína

Kdo je v akci

TV vysílání

13:30

9:30

Veslování

Opravy - Dvojskif ženy

Lenka Antošová / 
Kristýna Fleissnerová

Web ČT Sport, NBC

14:30

9:30

Sportovní střelba

Muži trap - Kvalifikace

1. den

David Kostelecký

NBC

14:00

9:00

Šerm

Fleret muži

základní kola a čtvrtfinále

Alexander Choupenitch

ČT Sport

15:00

10:00

Veslování

Opravy - Čtyřka bez kormidelníka l.v.

Vraštil / Kopáč / Vetešník / Vetešník

 

16:00

11:00

Ragby

Muži základní skupina:

Španělsko - Keňa

První účast keňských ragbistů na LOH

NBC

17:15

12:15

Cyklistika

Silniční závod - Ženy

 

ČT 2

17:30

12:30

Vodní slalom

Kvalifikace: C1 - muži

1. jízda

Vítězslav Gebas

ČT Sport

18:00

13:00

Tenis

Ženy dvouhra - 1. kolo

2. zápas na kurtu č. 2

Petra Kvitová (CZE) vs.

Timea Babos (HUN)

 

18:00

13:00

Tenis

Ženy dvouhra - 1. kolo

2. zápas na kurtu č. 3

Lucie Hradecká (CZE) vs.

Carolina Wozniacki (DEN)

 

18:02

13:02

Plavání

100 m Znak - ženy

Rozplavby

Simona Baumrtová

ČT Sport

18:28

13:28

Vodní slalom

Kvalifikace: K1 - muži

1. jízda

Jiří Prskavec

ČT Sport

18:56

13:56

Plavání

100 m Prsa - ženy

Rozplavby

Martina Moravčíková

Web ČT Sport, NBC

19:30

14:30

Vodní slalom

Kvalifikace: C1 - muži

2. jízda

Vítězslav Gebas

ČT Sport

20:00

15:00

Tenis

Muži dvouhra - 1. kolo

3. zápas na kurtu č. 4

Lukáš Rosol (CZE) vs.

Benoit Paire (FRA)

 

20:28

15:28

Vodní slalom

Kvalifikace: K1 - muži

2. jízda

Jiří Prskavec

Web ČT Sport. NBC

22:00

17:00

Tenis

Ženy čtyřhra - 1. kolo

4. zápas na kurtu č. 5

Hlaváčková/Hradecká (CZE) vs.

Savchuk/Svitolina (UKR)

 

23:00

18:00

Fotbal

Muži základní skupina:

Argentina - Alžírsko

Argentina vyšla v Londýna na prázdno.

V Riu bude chtít medaili

NBC

(23:00)

(18:00)

Tenis

Ženy čtyřhra - 1. kolo

4. zápas na kurtu 

Šafářová/Strýcová (CZE) vs.

Williams/Williams (USA)

 

03:00

22:00

Fotbal

Muži základní skupina:

Brazílie - Irák

Domácí fotbalisté v cestě za titulem

NBC

03:03

22:03

Plavání

100 m Motýlek - ženy

Finále

(Lucie Svěcená)

ČT Sport

03:29

22:29

Plavání

100 m Prsa - ženy

Semifinále

(Martina Moravčíková)

ČT Sport

8. srpna

Zač. ČR

Zač. BRA

Sport

Disciplína

Češi v akci

TV vysílání

14:00

9:00

Sportovní střelba

Vzduchová puška 10 m muži

Kvalifikace

Filip Nepejchal

NBC

14:30

9:30

Sportovní střelba

Trap muži - Kvalifikace - 2. část

David Kostelecký

NBC

15:30

10:30

Judo

Muži do 73 kg - Úvodní kola a čtvrtfinále

Jaromír Ježek (CZE) vs.

Miguel Estrada (CUB)

ČT Sport

15:40

10:40

Veslování

Dvojskf ženy - Oprava

Lenka Antošová / 

Kristýna Fleissnerová

ČT Sport

15:45

10:45

Tenis

Ženy dvouhra - 2. kolo

Centre kurt zápas č.1

Petra Kvitová (CZE) vs

Caroline Wozniacki (DEN)

ČT 2

16:00

11:00

Plážový volejbal

Ženy skupina:

Barbara/Agatha (BRA) vs.

Gallay/Klug (ARG)

Zápas skuoiny, kde jsou

české hráčky

NBC

16:00

11:00

Veslování

Čtyřka bez kormidelníka

lehkých vah - opravy

Vraštil/Kopáč/

Vetešník/Vetešník

ČT Sport

17:00

12:00

Basketbal

Ženy základní skupina:

USA - Španělsko

Velký souboj basketbalistek

hned na úvod turnaje

NBC

17:00

12:00

Sportovní střelba

Vzduchová puška 10 metrů

Finále

(Filip Nepejchal)

ČT Sport

17:30

12:30

Vodní slalom

C2 - Kvalifikace - 1. jízda

Jonáš Kašpar / Marek Šindler

Web ČT Sport, NBC

18:02

13:02

Plavání

200 m Volný způsob ženy

Rozplavby

Barbora Seemanová

ČT Sport

18:05

13:05

Jachting

Třída Laser - muži

1. Rozjížďka

Viktor Teplý

NBC

18:05

13:05

Jachting

Třida RS:X - muži

1. Rozjížďka

Karel Lavický

NBC

18:10

13:10

Vodní slalom

K1 - ženy - Kvalifikace

1. jízda

Kateřina Kudějová

Web ČT Sport, NBC

18:15

13:15

Jachting

Třída Laser radial - ženy

1. Rozjížďka

Veronika Kozelská

NBC

18:56

13:56

Plavání

200 m Polohový závod ženy

Rozplavby

Barbora Závadová,

Simona Baumrtová

Web ČT Sport, NBC

19:05

14:05

Jachting

Třída RS:X -  muži

2. Rozjížďka

Karel Lavický

NBC

19:20

14:20

Vodní slalom

C2 - Kvalifikace - 2. jízda

Jonáš Kašpar / Marek Šindler

Web ČT Sport, NBC

19:30

14:30

Jachting

Třída Laser muži

2. Rozjížďka

Viktor Teplý

NBC

19:40

14:40

Jachting

Třída Laser radial ženy

2. Rozjížďka

Veronika Kozelská

NBC

20:00

15:00

Sportovní střelba

Trap muži - Semifinále

(David Kostelecký)

ČT Sport

(20:00)

(15:00)

Tenis

Dvouhra ženy 2. kolo

Kurt 2 - zápas č. 3

Lucie Šafářová (CZE) vs.

Kirsten Flipkens (BEL)

ČT 2

20:00

15:00

Vodní slalom

K1 ženy - Kvalifikace

2. jízda

Kateřina Kudějová

Web ČT Sport, NBC

20:05

15:05

Jachting

Třída RS:X muži

3. Rozjížďka

Karel Lavický

NBC

21:00

16:00

Sportovní gymnastika

Muži týmy - Finále

 

ČT Sport

(22:00)

(17:00)

Tenis

Ženy dvouhra 2. kolo

Kurt 7 - zápas č. 4

Barbora Strýcová (CZE) vs.

Sara Errani (ITA)

 

24:00

19:00

Basketbal

Muži základní skupina:

USA - Venezuela

Dream Team USA

NBC

03:00

22:00

Plážový volejbal

Ženy základní skupina:

Hermannová/Sluková (CZE) vs.

Elsa/Liliana (ESP)

 

Další těžký a důležitý zápas

českých volejbalistek

ČT 2

03:03

22:03

Plavání

200 m Volný způsob ženy

Semifinále

(Barbora Seemanová)

ČT Sport

03:30

22:30

Plavání

100 m Znak ženy - Finále

(Simona Baumrtová)

ČT Sport

04:10

23:10

Plavání

200 m Motýlek muži

Semifinále

Michael Phelps bojuje

o další olympijské medaile

ČT Sport

04:36

23:36

Plavání

200 m Polohový závod ženy

Semifinále

(Barbora Závadová, Simona Baumrtová)

ČT Sport

9. srpna

Zač. ČR

Zač. BRA

Sport

Disciplína

Kdo je v akci

TV vysílání

13:30

8:30

Veslování

Skif muži - Čtvrtfinále

Ondřej Synek

ČT Sport

14:00

9:00

Šerm

Kord muži - 1. kolo

Jiří Beran (CZE) vs.

Athos Schwantes (BRA)

ČT Sport

14:10

9:10

Veslování

Skif ženy - Čtvrtfinále

Mirka Knapková Topinková

ČT Sport

14:50

9:50

Veslování

Dvojka bez kormidelníka muži

Semifinále

Lukáš Helešic /

Jakub Podrazil

ČT Sport

15:10

10:10

Veslování

Dvojskif ženy - Semifinále

Lenka Antošová /

Kristýna Fleissnerová

ČT Sport

15:50

10:50

Veslování

Čtyřka bez kormidelníka

lehkých vah - Semifinále

Miroslav Vraštil / Jiří Kopáč/

Jan Vetešník / Ondřej Vetešník

ČT Sport

16:00

11:00

Tenis

Ženy dvouhra

Osmifinále

Petra Kvitová (CZE) vs.

Ekaterina Makarova (RUS)

ČT 2

18:00

13:00

Tenis

Ženy čtyřhra

2. kolo

Hlaváčková/Hradecká (CZE) vs.

Peng/Zhang (CHN)

ČT 2

18:05

13:05

Jachting

Třída Laser radial ženy

3. rozjížďka

Veronika Kozelská

NBC

18:15

13:15

Jachting

Třida Laser muži

3. rozjižďka

Viktor Teplý

NBC

18:15

13:15

Jachting

Třída RS:X muži

4. Rozjížďka

Karel Lavický

NBC

18:30

13:30

Vodní slalom

C1 muži - Semifinále

Vítězslav Gebas

ČT Sport

19:15

14:15

Jachting

Třída RS:X muži

5. rozjížďka

Karel Lavický

NBC

19:30

14:30

Jachting

Třida Laser radial ženy

4. rozjížďka

Veronika Kozelská

NBC

19:40

14:40

Jachting

Třída Laser muži

4. rozjížďka

Viktor Teplý

NBC

20:00

15:00

Tenis

Ženy čtyřhra

2. kolo

Šafářová/Strýcová (CZE) vs.

Bouchard/Dabrowski (CAN)

ČT 2

20:15

15:15

Jachting

Třída RS:X muži

6. rozjížďka

Karel Lavický

NBC

20:16

15:16

Vodní slalom

C1 muži - Finále

(Vítězslav Gebas)

ČT Sport

21:00

16:00

Gymnastika

Ženy týmy - Finále

 

ČT Sport

03:19

22:19

Plavání

200 m Volný způsob ženy

Finále

 

ČT Sport

03:28

22:28

Plavání

200 m Motýlek - Finále

Michael Phelp bojuje o 24. OH medaili

ČT Sport

04:29

23:29

Plavání

200 m Polohový závod ženy

Finále

 

ČT Sport

10. srpna

Zač. ČR

Zač. BRA

Sport

Disciplína

Kdo je v akci

TV vysílání

13:30

8:30

Cyklistika

Časovka ženy

 

ČT Sport

15:00

10:00

Cyklistika

Časovka muži

Leopold König, Jan Bárta

ČT Sport

(18:00)

(13:00)

Tenis

Ženy čtyřhra

Čtvrtfinále

Kurt č. 4 - 2. zápas

Šafářová/Strýcová (CZE) vs.

Errani/Vinci (ITA)

ČT2

18:05

13:05

Jachting

Třída Laser muži

5. rozjížďka

Viktor Teplý

NBC

18:15

13:15

Jachting

Třída Laser radial ženy

5. rozjížďka

Veronika Kozelská

NBC

18:30

13:30

Vodní slalom

K1 muži - Semifinále

Jiří Prskavec

ČT Sport

18:47

13:47

Plavání

200 m prsa - ženy

Rozplavby

Martina Moravčíková

Web ČT Sport,

NBC

19:30

14:30

Jachting

Třída Laser muži

6. rozjížďka

Viktor Teplý

NBC

19:40

14:40

Jachting

Třída Laser radial ženy

6. rozjížďka

Veronika Kozelská

NBC

(20:00)

(15:00)

Tenis

Ženy čtyřhra

Čtvrtfinále

Kurt č. 4 - 3. zápas

Hlaváčková/Hradecká (CZE) vs.

Kasatkina/Kuznetsova (RUS)

ČT 2

20:15

15:15

Vodní slalom

K1  muži - Finále

(Jiří Prskavec)

ČT Sport

21:00

16:00

Gymnastika

Víceboj muži - Finále

(David Jessen)

ČT Sport

22:30

17:30

Plážový volejbal

Ženy základní skupina:

Elsa/Liliana (ESP) vs.

Barbara/Agháta (BRA)

Zápas ve skupině, kde

hrají Sluková s

Hermannovou

NBC

(23:00)

(18:00)

Tenis

Smíšená čtyřhra

1. kolo

Štěpánek/Hradecká (CZE) vs.

Muguruza/Nadal (ESP)

ČT 2

(23:45)

(18:45)

Tenis

Ženy dvouhra

Čvrtfinále

Petra Kvitová (CZE) vs.

Elina Svitolina (UKR)

ČT 2

02:30

21:30

Stolní tenis

Ženy dvouhra - Finále

 

NBC

03:00

22:00

Plážový volejbal

Ženy základní skupina:

Sluková/Hermannová (CZE) vs.

Gallay/Klug (ARG)

České volejbalistky se

budou snažit vybojovat

postup do play off.

ČT 2

03:00

22:00

Fotbal

Muži zákadní skupina:

Brazílie - Dánsko

Neymar a spol. hrají 

poslední zápas ve skupině

NBC

04:11

23:11

Plavání

200 m prsa ženy - Semifinále

(Martina Moravčíková)

ČT Sport

04:29

23:29

Plavání

200 m Polohový závod muži

Semifinále

Ryan Lochte se bude snažit

proniknout do bojů o medaile

ČT Sport

11. srpna

Zač. ČR

Zač. BRA

Sport

Disciplína

Kdo je v akci

TV vysílání

14:00

9:00

Sportovní střelba

Malorážka 3 x 40 ran

Kvalifikace

Adéla Bruns, Nikola Mazurová

NBC

(16:00)

11:00

Judo

Muži do 100 kg

2. kolo

Lukáš Krpálek (CZE) vs.

ČT Sport

17:00

12:00

Sportovní střelba

Malorážka 3 x 40 ran

Finále

(Adéla Bruns, Nikola Mazurová)

ČT Sport

17:00

12:00

Tenis

Ženy čtyřhra

Čtvrtfinále

Šafářová/Strýcová (CZE) vs.

Errani/Vinci (ITA)

ČT 2

17:30

12:30

Vodní slalom

C2 muži - Semifinále

Jonáš Kašpar / Marek Šindler

ČT Sport

(17:30)

(12:30)

Tenis

Ženy dvouhra

Čtvrtfinále

Petra Kvitová (CZE) vs.

Elina Svitolina (UKR)

ČT 2

17:40

12:40

Veslování

Dvojka bez kormidelníka muži

Finále B

Lukáš Helešic /

Jakub Podrazil

Web ČT

17:50

12:50

Veslování

Dvojskif ženy

Finále B

Lenka Antošová /

Kristýna Fleissnerová

Web ČT

18:05

13:05

Jachting

Třída RS:X muži

7. Rozjížďka

Karel Lavický

NBC

18:10

13:10

Veslování

Čtyřka bez kormidelníka l.v.

Finále B

Vraštil / Kopáč / 

Vetešník / Vetešník

Web ČT

18:15

13:15

Vodní slalom

K1 ženy - Semifinále

Kateřina Kudějová

ČT Sport

(18:30)

(13:30)

Tenis

Ženy čtyřhra

Čtvrtfinále

Hlaváčková/Hradecká (CZE) vs.

Kasatkina/Kuznetsova (RUS)

ČT 2

19:05

14:05

Jachting

Třída RS:X  muži

8. rozjížďka

Karel Lavický

NBC

19:15

14:15

Vodní slalom

C2 muži - Finále

(Jonáš Kašpar / Marek Šindler)

ČT Sport

19:16

14:16

Plavání

100 m Motýlek muži

Rozplavby

Další disciplína Michaela Phelpse,

kde bude chtít zaútočit na cenný kov

Web ČT Sport,

NBC

19:36

14:36

Plavání

200 m znak ženy

Rozplavby

Přichází silná disciplína

Simony Baumrtové

Web ČT Sport,

NBC

20:00

15:00

Vodní slalom

K1 ženy - Finále

(Kateřina Kudějová)

ČT Sport

20:05

15:05

Jachting

Třída RS:X muži

9. rozjížďka

Karel Lavický

NBC

21:00

16:00

Gymnastika

Ženy víceboj - Finále

 

ČT Sport

00:00

19:00

Tenis

Smíšená čtyřhra

1. kolo

Štěpánek/Hradecká (CZE) vs.

Muguruza/Nadal (ESP)

ČT 2

0:55

19:55

Badminton

Muži dvouhra sk. I

Petr Koukal (CZE) vs.

Rajiv Ouseph (GBR)

Petr Koukal vstupuje do turnaje 

proti Britovi s indickými kořeny

Web ČT Sport,

NBC

02:30

21:30

Stolní tenis

Muži dvouhra - Finále

Bude opět v režii čínských hráčů?

ČT Sport

03:17

22:17

Plavání

200 m prsa ženy - Finále

(Martina Moravčíková)

ČT Sport

03:35

22:35

Volejbal

Muži základní skupina

Brazílie - USA

Již v základní skupině se můžeme

těšit na souboj domácích s USA

NBC

03:35

22:35

Plavání

200 m Znak ženy

Semifinále

(Simona Baumrtová)

ČT Sport

04:01

23:01

Plavání

200 m Polohový závod muži

Finále

Přidá Michael Phelps další 

olympijské zlato?

ČT Sport

12. srpna

Zač. ČR

Zač. BRA

Sport

Disciplína

Kdo je v akci

TV vysílání

14:00

9:00

Sportovní střelba

Malorážka 50 m vleže

Kvalifikace

Filip Nepejchal

NBC

14:00

9:00

Sportovní střelba

Skeet ženy - Kvalifikace

Libuše Jahodová

NBC

14:35

9:35

Atletika

Sedmiboj - 100 m překážek

Kateřina Cachová, 

Eliška Klučinová

ČT Sport

14:50

9:50

Veslování

Skif muži

Semifinále

Ondřej Synek

ČT Sport

15:10

10:10

Atletika

800 m muži - Rozběhy

 

Web ČT Sport

15:10

10:10

Veslování

Skif ženy

Semifinále

Mirka Topinková Knapková

ČT Sport

15:45

10:45

Badminton

Ženy dvouhra - skupina

Kristína Gavnholt (CZE) vs.

Akane Yamaguchi

Česká badmintonistka

vstupuje do olympijského

turnaje

Web ČT Sport,

NBC

15:50

10:50

Atletika

Sedmiboj - výška

Kateřina Cachová,

Eliška Klučinová

Web ČT Sport,

NBC

16:00

11:00

Sportovní střelba

Malorážka 50 m vleže

Finále

(Filip Nepejchal)

ČT Sport

16:55

11:55

Atletika

100 m ženy - Rozběhy

Sprinterky v čele s 

jamajskou elitou začínají 

své účinkování již na úvod

ČT Sport

17:00

12:00

Tenis

Ženy dvouhra

Semifinále

Petra Kvitová (CZE) vs.

Monica Puig (PUR)

ČT Sport

17:00

12:00

Tenis

Ženy čtyřhra

Semifinále

Šafářová/Strýcová (CZE) vs.

Makarova/Vesnina (RUS)

ČT 2

18:05

13:05

Jachting

Třída Laser radial ženy

7. rozjížďka

Veronika Kozelská

NBC

18:05

13:05

Jachting

Třída RS:X muži

10. rozjížďka

Karel Lavický

NBC

18:15

13:15

Jachting

Třída Laser muži

7. rozjížďka

Viktor Teplý

NBC

18:40

13:40

Plavání

1.500 m muži - Rozplavby

Jan Micka

ČT Sport

19:15

14:15

Jachting

Třída RS:X muži

11. rozjížďka

Karel Lavický

NBC

19:30

14:30

Atletika

Chůze 20 km muži - Finále

Lukáš Gdula

ČT Sport

19:30

14:30

Jachting

Třída Laser radil ženy

8. rozjížďka

Veronika Kozelská

NBC

20:00

15:00

Sportovní střelba

Skeet ženy - Semifinále

(Libuše Jahodová)

ČT Sport

20:15

15:15

Jachting

Třída RS:X muži

12. rozjížďka

Karel Lavický

NBC

20:30

15:30

Plavání

4 x 100 Polohový závod ženy

Rozplavby

Česká štafeta ve složení: Baumrtová,

Seemanová, Svěcená a Moravčíková

Web ČT Sport,

NBC

20:30

15:30

Basketbal

Ženy základní skupina:

Kanada - USA

Ve ženské skupině dochází na

velmi zajímavé severoamerické derby

NBC

22:30

17:30

Dráhová cyklistika

Muži sprint - Rozjížďky

Pavel Kelemen

ČT Sport

(23:00)

(18:00)

Tenis

Ženy čtyřhra

Semifinále

4. zápas, kurt č. 2

Hlaváčková/Hradecká (CZE) vs.

Bacsinszky/Hingis (SUI)

ČT 2

23:08

18:08

Dráhová cyklistika

Muži srpint - Opravy

(Pavel Kelemen)

ČT Sport

01:35

20:35

Atletika

Sedmiboj - Vrh koulí

Kateřina Cachová,

Eliška Klučinová

ČT Sport

01:40

20:40

Atletika

Hod kladivem ženy

Kvalifikace A

Kateřina Šafránková

ČT Sport

02:05

21:05

Atletika

400 m muži - Rozběhy

Pavel Maslák

ČT Sport

02:20

21:20

Atletika

Skok daleký muži .

Kvalifikace

Radek Juška

ČT Sport

03:00

22:00

Atletika

Vrh koulí ženy - Finále

Valerie Adams bude obhajovat 

olympijský titul z Londýna

ČT Sport

03:03

22:03

Plavání

200 m Znak ženy - Finále

(Simona Baumrtová)

NBC

03:05

22:05

Atletika

Sedmiboj - 200 metrů

Kateřina Cachová, 

Eliška Klučinová

ČT Sport

03:40

22:40

Atletika

100 m ženy - Čtrvrtfinále

Shelly Ann Fraser bude obhajovat

olympijské zlato

ČT Sport

13. srpna

Zač. ČR

Zač. BRA

Sport

Disciplína

Kdo je v akci

TV vysílání

13:25

8:25

Badminton

Ženy základní skupina:

Kristína Gavnholt (CZE) vs.

Jing Yi Tee (MAS)

Druhý zápas sehraje

Kristína proti soupeřce

z Malajsie

ČT 2

15:10

10:10

Badminton

Muži základní skupina:

Petr Koukal (CZE) vs.

Sho Sasaki (JPN)

Petrův druhý zápas 

proti Japonci Sasakimu

Web ČT Sport,

NBC

15:32

10:32

Veslování

Skif muži - Finále

Ondřej Synek

ČT Sport

16:45

11:45

Atletika

Sedmiboj - Skok daleký

Kateřina Cachová,

Eliška Klučinová

ČT Sport

17:00

12:00

Atletika

100 m muži - Čtvrtfinále

Začíná velký souboj Usiana

Bolta a Justina Gatlina!

Nebo olympijský titul získá

někdo jiný?

ČT Sport

17:00

12:00

Tenis

Ženy dvouhra - zápas o bronz

Petra Kvitová (CZE) vs.

Madison Keys (USA)

Web ČT Sport,

NBC, Nova Sport

17:00

12:00

Tenis

Muži dvouhra - zápas o bronz

 

Web ČT Sport,

NBC, Nova Sport

18:05

13:05

Jachting

Třída Laser muži

9. rozjížďka

Viktor Teplý

NBC

18:15

13:15

Jachting

Třída Laser radial ženy

9. rozjížďka

Veronika Kozelská

NBC

(19:00) (14:00) Tenis

Ženy čtyřhra

Zápas o bronz

Šafářová/Strýcová (CZE) vs.

Hlaváčková/Hradecká (CZE)

ČT 2

19:40

14:40

Tenis

Ženy dvouhra - zápas o bronz

 

Web ČT Sport,

NBC, Nova Sport

21:00

16:00

Tenis

Smíšená čtyřhra - zápas o bronz

 

Web ČT Sport,

NBC, Nova Sport

21:00

16:00

Dráhová cyklistika

Muži sprint - čtvrtfinále

(Pavel Kelemen)

ČT Sport

22:20

17:20

Tenis

Ženy dvouhra - Finále

 

Web ČT Sport,

NBC, Nova Sport

01:00

20:00

Atletika

Sedmiboj - Hod oštěpem sk. A

Kateřina Cachová, 

Eliška Klučinová

ČT Sport

01:20

20:20

Atletika

Skok o tyči muži - Kvalifikace

Jan Kudlička, Michal Balner

ČT Sport

01:30

20:30

Atletika

400 m muži - Semifinále

(Pavel Maslák)

ČT Sport

02:00

21:00

Atletika

100 m ženy - Semifinále

Spriterkám to vrcholí

ČT Sport

02:15

21:15

Atetika

Sedmiboj - Hod oštěpem sk. B

Kateřina Cachová, 

Eliška Klučinová

ČT Sport

03:11

22:15

Plavání

1.500 m Volný způsob muži

Finále

 

Web ČT Sport,

NBC

03:35

22:35

Atletika

100 m ženy - Finále

Obhájí Shelly Ann Fraser

Pryce olympijské zlato?

ČT Sport

03:53

22:53

Atletika

Sedmiboj - 800 m 

Kateřina Cachová,

Eliška Klučinová

ČT Sport

14. srpna

Zač. ČR

Zač. BRA

Sport

Disciplína

Kdo je v akci

TV vysílání

14:00

9:00

Sportovní střelba

Malorážka 3 x 40 ran muži

Kvalifikace

Filip Nepejchal

NBC

14:30

9:30

Atletika

Maraton ženy

Eva Vrabcová

ČT Sport

16:00

11:00

Synchronizované plavání

Dvojice - volný program

Kvalifikace

Soňa Bernardová /

Alžběta Dufková

ČT Sport

18:00

13:00

Sportovní střelba

Malorážka 3 x 40 ran muži

Finále

(Filip Nepejchal)

ČT Sport

18:05

13:05

Jachting

Třída RS:X muži

Poslední rozjížďka

Karel Lavický

NBC

19:40

14:40

Tenis

Ženy čtyřhra - Finále

 

Nova Sport,

NBC

22:20

17:20

Tenis

Smíšená čtyřhra - Finále

 

Nova Sport,

NBC

01:30

20:30

Atlletika

Skok vysoký muži

Kvalifikace

Jaroslav Bába

ČT Sport

02:00

21:00

Atletika

100 m muži - Semifinále

 

ČT Sport

03:00

22:00

Atletika

400 m muži - Finále

(Pavel Maslák)

ČT Sport

03:25

22:35

Atletika

100 m muži - Finále

Usain Bolt vs. Justin Gatlin

ČT Sport

15. srpna

Zač. ČR Zač. BRA Sport Disciplína Kdo je v akci TV vysílání

14:00

9:00

Dálkové plavání

10 km ženy

Jana Pechanová

ČT 2

14:00

9:00

Rychlostní kanoistika

C1 1.000 metrů muži

Rozjížďky

Martin Fuksa

ČT Sport

15:06

10:06

Rychlostní kanoistika

K1 1.000 metrů muži

Rozjížďky

Josef Dostál

ČT Sport

15:30

10:30

Rychlostní kanoistika

C1 1.000 metrů muži

Semifinále

(Martin Fuksa)

ČT Sport

15:40

10:40

Atletika

Hod kladivem ženy

Finále

 

ČT Sport

16:00

11:00

Synchronizovaní plavání

Dvojice

Technický program

Soňa Bernardová /

Alžběta Dufková

NBC

16:21

11:21

Rychlostní kanoistika

K1 1.000 metrů muži

Semifinále

(Josef Dostál)

ČT Sport

01:35

20:35

Atletika

Skok o tyči muži

Finále

Jan Kudlička,

Michal Balner

ČT Sport

01:40

20:40

Atletika

110 metrů překážek muži

Rozběhy

Petr Svoboda

ČT Sport

02:30

21:30

Atletika

400 metrů překážek ženy

Rozběhy

Zuzana Hejnová, 

Denisa Rosolová

ČT Sport

16. srpna

Zač. ČR

Zač. BRA

Sport

Disciplína

Kdo je v akci

TV vysílání

14:08

9:08

Rychlostní kanoistika

C1 1.000 metrů muži - Finále

Martin Fuksa

ČT Sport

14:45

9:45

Atletika

Skok o tyči ženy

Kvalifikace

Jiřina Ptáčníková,

Romana Maláčová

ČT Sport

14:50

9:50

Atletika

Trojskok muži - Finále

Christian Taylor a

útok na 18 metrů

ČT Sport

15:12

10:12

Rychlostní kanoistika

K1 1.000 metrů muži - Finále

Josef Dostál

ČT Sport

15:18

10:18

Dráhová cyklistika

Keirin muži - Rozjížky

Pavel Kelemen

Web ČT

15:30

10:30

Atletika

1.500 metrů muži - Rozběhy

Jakub Holuša

ČT Sport

16:50

11:50

Atletika

200 metrů - Rozběhy

Usain Bolt

ČT Sport

20:30

15:30

Vzpírání

Muži nad 105 kg - skupina B

 

Web ČT

24:00

19:00

Vzpírání

Muži nad 105 kg - skupina A

Jiří Orság

ČT 2

01:30

20:30

Atletika

Skok vysoký muži - Finále

Jaroslav Bába

ČT Sport

01:40

20:40

Atletika

110 metrů překážek

muži - Semifinále

(Petr Svoboda)

ČT Sport

02:10

21:10

Atletika

400 metrů překážek

ženy - Semifinále

Zuzana Hejnová

Denisa Rosolová

ČT Sport

02:50

21:50

Atletika

Hod oštěpem ženy

Kvalifikace

Barbora Špotáková

ČT Sport

03:00

22:00

Atletika

200 metrů ženy - Semifinále

 

ČT Sport

Autor: Jan Linha
807478 68