Jak dopadne česká dvojice na Ms ve Vídni?
Foto: http://www.cvf.cz/beach/beach_zpravy/slukova-s-hermannovou-odstartuji-olympiadu-duelem-proti-agathe-a-barbare-1508.html

MS světa ve Vídni se blíží. Jak dopadne Sluková s Hermannovou?

Jak dopadne česká dvojice na Ms ve Vídni?

Po letošní sezóně je česká dvojice na šestém místě světového žebříčku a na MS do Vídně jedou v roli favoritek. Co přinese nadcházející mistrovství světa se brzy dozvíme.

Poprvé se pár Sluková Hermannová představily na světové scéně v roce 2015 a následně na olympiádě v Riu postoupily ze skupiny. Letos už patří mezi světovou špičku a na světové tour nikdy nekončily hůře, než deváté. To ukazuje na jejich stabilní výkony a pohodu, se kterou své zápasy hrají. 

První vystoupení na MS Češky čeká v sobotu, kdy nastoupí proti Kostaričankám. Dále je čekají Paraguayky a nakonec Finky Lahti a Lehtonen, které se s Češkami jako jedinými ve skupině už utkaly. Další neznámou bude pro české hráčky nový herní systém, který je jiný než na světové tour. Ani přesto se nevzdávají a ambicemi míří do první desítky turnaje. 

Nově se také Sluková s Hermannovou podívaly na přípravné kempy v zámoří kam jely pod vedením trenéra Simona Nausche a kde sehrály utkání proti olympijským vítězkám Ludwig/Walkenhorst. Od těch měly možnost okoukat určitý styl hry a také si vyzkoušet vše, co trénovaly samy.

Z mistrovství světa by si český pár rád dovezl medaili, ale také si uvědomuje v jak velké konkurenci se bude hrát. Jistou výhodu by mohlo také přinést skoro rodinné prostředí, jelikož trenér a současně manžel Slukové pochází přímo z Rakouska. Český tým tak bude mít i v zahraničí velkou podporu, která je požene do medailových bojů. Jak celý turnaj dopadne můžete sledovat od soboty. Nám teď nezbývá nic jiného, než držet české výpravě palce.

133 0