Jak dopadne česká dvojice na Ms ve Vídni?

MS Plážový volejbal: Oba české páry ovládly skupinu

Světový šampionat v plážovém volejbalu ve Vídni nemohl pro české barvy začít lépe. Oba páry se totiž radují z vítězství ve své skupině, když všechna klání dotáhly do vítězného konce.

Pro pár Hoidarová Kolocová-Kvapilová byla celá skupina nesmírně náročná, jelikož musely všechna utkání rozhodnout až ve zkrácených hrách. Skupinu tak dotáhly do vítězství s celkovým součtem 6 bodů a skóre 6:3. V dnešním klání porazily domácí pár, ve kterém byl napínavý zejména první set, když české duo nakonec zvítězilo poměrem 31:29. Ovšem po prohraném druhém setu přišel tie-break, který byl absolutně v režii Kristýny s Míšou, které zvítězily 15:7.

Velmi podobného zápisu dosáhl i český pár číslo 1, Sluková s Hermannovou. Ve skupině též neztratily ani jeden zápas a radují se z vítězství. V dnešním utkání poměrně snadno přehrály finské duo Lehtonen-Lahti poměrem 21:8 a 21:17.

Oba české páry tak postoupily přímo do druhého kola play off, díky čemuž mají v úterý volný den a do vyřazovacích bojů zasáhnou ve středu.