Milan Gulaš, Färjestad BK
Foto: svenskafan.com

Milan Gulaš režíroval výhru Färjestadu!

Milan Gulaš, Färjestad BK

Český útočník Milan Gulaš hrající za švédský tým Färjestad BK dnes výrazně pomohl svému týmu proti Brynas. Byl totiž u všech branek domácího týmu. Gulaš si tak připsal 3 body (2+1).

První třetina začala lépe pro domácí. Už v osmé minutě se po krásné kombinaci v přesilovce trefil Milan Gulaš, kterému nahrávali Johansson a Nygren. O minutu později měli domácí další příležitost, rozhodčí totiž odpískal trestné střílení. Trenér Carlsson poslal na exekuci Ryneho, ale ten nedokázal prostřelil brankáře Brynasu Rautia. Brynas dokázal pak během 7 minut otočit skóre a vedli 2:1 po brankách Westerholma a Johnsona

Druhá třetina nám nabídla pouze jednu branku a to vyrovnávací trefu obránce Tollefsena, který se trefil v 27. minutě. Tollefsenovi nahrával Gulaš a Eriksson. 

Třetí třetina nám nenabídla žádný gól a muselo se jít do prodloužení, kde už po půlminutě hry rozhodl parádním gólem Milan Gulaš. Asistenci si připsali Asplund a Holos. 

Färjestad: Brynas 3:2 v prodloužení (2x Gulaš, Tollefsen- Westerholm, Johnson)

Färjestad tedy získal dva body a nachází se na 7. místě se 41 body. To Brynas je na tom lépe, nachází se na druhém místě se 45 body a na vedoucí Frolundu ztrácí osm bodů. 

159 2