Natálie Dianová a Jan Kuf

Jan Kuf a Natálie Dianová získali bronz na SP v Maďarsku

Moderní pětibojaři Natálie Dianová a Jan Kuf vybojovali v závodě smíšených dvojic na Světovém poháru v Maďarsku bronzové medaile.

Mistři světa roku 2015 a evropští šampioni z loňského roku Jan Kuf a Natálie Dianová získali v závodě Světového poháru v maďarském Kecskemétu bronzové medaile. První místo vybojovala domácí dvojice Sarlota Kovács a Bence Demeter. Stříbro pak brali Bělorusové Ilja Palazkov a Tatjana Chaldob. Natálie Dianová a Jan Kuf Zdroj: facebook/moderní pětiboj

Čeští pětibojaři zahájili soutěž děleným sedmým místem (s Jižní Koreou) a ziskem 210 bodů v šermu. V plavání předvedli parádní výkon a odnesli si třetí místo a 315 bodů navíc. V parkuru obsadili šestou příčku. Před závěrečnou kombinovanou disciplínou jim patřilo průběžné třetí místo, které udrželi až dokonce. Celkově vybojovali 1444 bodů a o pouhý jediný bod zvítězili nad závodníky z Ruska.