JČeský útočník Jaromír Jágr slaví 45. narozeniny

GÓL DNE NHL- 1.3.2017- Jaromír Jágr a gól číslo 761!

Dnes v noci se odehrálo 12 zápasů a my jsme byli u toho. Vybrali jsme pro vás ty nejlepší góly této noci.

1. Jaromír Jágr (Florida Panthers)

Jarda po délší době vsítil další gól a je to jeho už 761. gól v NHL. Nutno zmínit, že tento gól stál opravdu za to.

2. Alex Galchenyuk (Montreal Canadiens)

Tak jako včera, tak i dnes rozhodl utkání Galchenyuk. Montreal hrál v Bell Centre proti Columbusu a hrálo se prodloužení. Galcheynuk dal stejný gól jako včera. Shea Weber mu nahrál takřka na stejné místo jako včera a Galcheynuk vypálil střelu z první a překonal brankáře. Montreal vyhrál proti Columbusu 1:0 v prodloužení.

3. Filip Forsberg (Nashville Predators)

Dát 10 gólů v pěti zápasech po sobě? To umí snad jen švédský sniper Filip Forsberg. Ten dal nedávno dva hattricky za sebou a dnes přispěl k výhře dvěma góly.