Svatební fotka Kristýny Hoidarové Kolocové
Foto: Facebook - Kristýna Kolocová

FOTO: Dvě české olympioničky se VDALY! Při jedné svatbě manžel zachraňoval život.

Svatební fotka Kristýny Hoidarové Kolocové

Všechny svatební otáčky nastartovala Markéta Sluková, dnes již Nausch. Společně se svým snoubencem a trenérem v jedné osobě Simonem Nauschem a spoluhráčkou Barborou Hermannovou odletěly do Las Vegas, kde si Markéta svého kouče vzala a zažila tam doslova pohádkovou svatbu. Teď ji následovaly další 2 české olympioničky. A dokonce je mezi nimi i bývalé parťačka Maki, Kiki. Tyto kamarádky od dětství si slíbily, že si půjdou v dospělosti na svatbě za svědkyně. Ovšem čas a jejich rozchod ukázal, že ani jedna tento slib nesplnila. Respektiva se navzájem nepozvaly.

Nikde se o tom nepsalo, Kristýna Kolocová, možná na rozdíl od Markéty Slukové, má radši mediální klid. A svého muže si vzala v poklidu v rodinném a přátelském kruhu. O své svatbě Kristýna informovala na své oficiální Facebookové stránce. Kristýniným princem a novomanželem se stal její dlouholetý přítel Martin Hoidar. Kiki tak bude od nové sezóny nastupovat v plážovém písku po boku Míši Kvapilové pod jménem Hoidarová Kolocová.

Krátce po svatbě se navíc stala nevídaná věc. Čerstvý manžel Kristýny totiž společně s jeho kamarády dokázal zachránit život jednomu z rodinných příslušníků Hoidarové Kolocové a proměnil se tak v hrdinu večera číslo 1.

Svatební fotka Kristýny Hoidarové Kolocové Zdroj: Facebook - Kristýna Kolocová

Další ženou, která se rozhodla se vydat do rodinného života oficiálně, je česká vynikající boulařka Nikola Sudová, nyní již Matějcová. Co však Nikola nyní řeší nejvíce, jsou mateřské povinnosti. Nedávno se na svém Facebooku pochlubila fotkou se svojí sestou Šárkou, bývalou závodnicí v jízdě na boulích, kde obě drží své miminko v náručí. Nyní Nikola oznámila, že se svým přítelem a otcem malého Filípka vzali. Nikola tak nyní bude vystupovat pod jménem Matějcová. A jak to má s návratem na bílé svahy? Zatím ještě není 100% rozhodnutá, ale určitě všichni by ji rádi viděli v bojích o účast na hrách v Pyeongchangu 2018. 

Svatební fotka Nikoly Sudové Matějcové Zdroj: Facebook - Nikola Sudová Official

Nikola Sudová a Šárka Sudová se svými ratolestmi Zdroj: Facebook - Nikola Sudová Official

1849 43