Connor McDavid
Foto: cbc.ca

Connor McDavid se sešel s dívkou, které diagnostikovali nevyléčitelnou nemoc.

Connor McDavid

Kapitán Edmontonu Oilers Connor McDavid zorganizoval setkání s dívkou, které lékaři diagnostikovali rakovinu a dali ji jen několik měsíců života.

Rheanna Trepanier s touto nemocí bojuje velmi statečně. Nemoc se ale dále a dále rozšiřuje do jejího mozku i přes to, že podstoupila mnoho opěrací. Podle lékařů s tím nelze nic dělat. Desetiletá dívka po zjištění této diagnózy si sepsala tzv. „Bucket list“, což je seznam věcí, které by chtěl člověk před svojí smrtí ještě stihnout a zažít. Celému seznamu jednoznačně vévodilo setkání s kapitánem jejího nejoblíbenějšího týmu Edmonton Oilers. Sama dívka řekla, že pro ni setkání s touto superhvězdou a nejproduktivnějším hráčem současné NHL znamenalo „všechno“. 

Hokej - Connor McDavid - Rheanna Trepanier Zdroj: Sarah Kraus Global - Twitter

Když se to Connor McDavid o tomto přání dozvěděl, uspořádal setkání přímo nemocnici, které proběhlo tento týden v pondělí před další chemoterapií. Hokejista dívku tak podpořil i během zákroku a přinesl pro ni spoustu dárku. Mezi nimi byl i vlastní podepsaný dres a lístky na sobotní zápas Oilers. Dále dostala kulicha či plyšového medvěda. 

Hokej - Connor McDavid - Rheanna Trepanier Zdroj: Sarah Kraus Global - Twitter

Pro dívku to byl neskutečný zážitek a nejlepší den v životě. Ihned po zveřejnění seznamu v médiích, začali se ozývat lidé, kteří chtějí pomoct splnit ostatní její přání. Na seznamu dále je jízda na koni návštěva Legolanda či se potkat Justinem Timberlakem.

Top přání se jí splnilo, když mohla strávit čas se svým hokejovým idolem.

191 36