V Kravařích si děti na kempu Czech Skating Academy zabruslily s Tomášem Vernerem a Caroline Costner
Foto: https://czechskatingacademy.cz/

Tomáš Verner zakládá krasobruslařský klub

V Kravařích si děti na kempu Czech Skating Academy zabruslily s Tomášem Vernerem a Caroline Costner

Bývalý mistr Evropy se po ukončení závodní kariéry věnoval mimo jiné dětem na tréninkových kempech Czech Skating Academy. 15. ledna 2018 se z Czech Skating Academy stane krasobruslařský klub, a tak se zájemci budou moci pod vedením Vernerova trenérského týmu připravovat také dlouhodobě.

Tradiční kempy se budou konat i nadále, ale již brzy začnou v Praze Strašnicích probíhat také dlouhodobé tréninky. Základnou klubu bude nový zimní stadion ICE RINK, který bude disponovat dvěma ledovými plochami, o něž se bude krasobruslařský klub dělit s nově vzniklým hokejovým klubem.

Na kempu Czech Skating Academy si děti zabruslily i s Javierem Fernandezem Zdroj: czechskatingacademy.cz

První tréninky proběhnou 22. ledna a hned na začátku čekají na zájemce ukázkové hodiny s úspěšnými reprezentanty. Nejmenší budou trénovat mezi druhou a třetí hodinou odpoledne. V plánu jsou dále ranní skluzové tréninky mezi půl sedmou a osmou, odpoledne budou tréninky na programu mezi druhou a šestou. Děti budou rozděleny do tréninkových skupin podle věku a výkonnosti.

Do klubu se mohou hlásit děti starší čtyř let. Tomáš Verner se chystá do Strašnic na pomoc zvát i světovou extratřídu – jak bruslaře, tak trenéry. Pomáhat mu bude i jeho bývalá trenérka Vlasta Kopřivová.

Zájemci si mohou napsat o více informací nebo rovnou o přihlášku na email info@czechskatingacademy.cz.

416 2