Studenti organizují charitativní závod Pojďte se na Moment proběhnout!

Talentovaní studenti pořádají charitativní běžecký závod. Podpořme je hlasem

Studenti organizují charitativní závod Pojďte se na Moment proběhnout!

Nadace O2 vyhlásila už sedmou výzvu programu SmartUp. Podporuje tím nápady mladých lidí v dokončení vlastního navrženého projektu. V předešlých letech jsme se setkali s mnohými nápady, jejichž majitelé následně rozvinuli úspěšný business. Letošní nominace však disponuje i charitativním projektem.

V současné vlně přihlášek se objevuje také jeden sportovní projekt. Jde o benefiční běžecký závod Pojďte se na Moment proběhnout! Jak jeho název napovídá, probíhá ve spolupráci s neziskovou organizací Moment. Ta následně výtěžkem ze závodu podporuje denní stacionář Žebřík, mobilní hospic Ondrášek, Kola pro Afriku a organizaci Save Elephants.

A v čem spočívá jedinečnost celé akce? Závodníci si mohou sami rozhodnout, komu své peníze za startovné pošlou. Může to být právě kterýkoliv z výše uvedených projektů.

Samotný závod má být rozdělen do několika kategorií – muži, ženy a rodiny s dětmi. Všichni navíc budou ještě rozčleněni do skupin podle věku. „Chceme, aby měli šanci úplně všichni. Nejvíc ale stejně záleží na tom, abychom neziskové organizace podpořili co nejvyšším výtěžkem,“ tvrdí autorka projektu.

Pokud Vás závod Pojďte se na Moment proběhnout! zaujal, hlasujte pro něj na stránce v odkazu níže. Stačí pouze kliknout na tlačítko Hlasovat pro tento projekt. Uděláte tím první krok pro dobrou věc. Redakce iSport365 tento projekt podporuje.

Odkaz na stránku s projektem

113 3