MotoGP
Foto: www.automotodrombrno.cz

Jezdci MotoGP poměří své síly na jetsurfech!

MotoGP

Příští týden budou mít závodníci MotoGP pořádně nabitý. Nejenže se po více než měsíci vrátí na závodní trať, tentokrát do České republiky, ale čeká je také autogramiáda v Galerii Vaňkovka a na Brněnské přehradě předvedou fanouškům své dovednosti na jetsurfech.

Tradiční pre-eventový program začne v Brně už ve středu odpoledne, kdy do nákupního střediska Galerie Vaňkovka zamíří čeští závodníci Karel Abrahám, Jakub Kornfeil, Karel Hanika a Filip Salač, aby se před Velkou cenou pozdravili se svými tuzemskými příznivci. Organizátoři autogramiády navíc slibují také překvapení v podobě zahraničního hosta.

Ve čtvrtek mezi jedenáctou a třináctou hodinou pak hvězdy MotoGP v čele s Jonasem Folgerem, Thomasem Lüthim či Franco Morbidellim poměří své síly netradičně na vodě na Brněnské přehradě. V závodě na jetsurfech se budou snažit porazit současného mistra světa v této disciplíně a zároveň jezdce Moto3, Jakuba Kornfeila. Fanoušci se navíc mohou těšit i na exhibiční jízdu jezdců MotoSurf WorldCupu.

Program bude pokračovat odpoledne návštěvou příznivců silničních motocyklů přímo na Masarykově okruhu, kde budou mít v čase od 15 do 17 hodin v rámci Pit Walk a Paddock procházky možnost ulovit fotku se současným mistrem světa Marcem Márquezem, či legendou MotoGP Valentinem Rossim.

Na samotnou trať pak závodníci vyrazí s úderem páteční deváté hodiny v rámci tréninků, na které naváží sobotní kvalifikací a následně budou o co nejlepší umístění bojovat v nedělních závodech.

Zdroj: www.automotodrombrno.cz, www.idnes.cz

Autor: Andrea Štipčáková
Témata: Pozvánka MotoGP 2017
94 0