Logo OH v Paříží 2024 na Vítězném Oblouku
Foto: independent.co.uk

Jak se vydat na Olympiádu do Paříže - 1. Díl

Logo OH v Paříží 2024 na Vítězném Oblouku

Chcete se vydat na Olympiádu do Paříže a hledáte přívětivé řešení, kam se podívat, kde se ubytovat a hlavně podpořit české sportovce? Česká společnost IB Travel pro Vás připravila řadu zajímavých balíčků.

IB Travel - Úvodní stránka Zdroj: IB Travel

Společnost IB Travel je již na trhu řadu let a kromě toho, že poskytla českým turistům zájezdy na OH 2012, 2014, 2016 a 2018, poskytuje i další služby, jako jsou golfové pobyty, další sportovní akce, firemní akce, individuální turistiku na míru, konference a semináře, incentivní turistiku a další. 

Olympijské hry v Tokiu a Pekingu jsou již pasé. V covidové době totiž fanoušci na Olympijské hry nemohli a tak se nyní naskytuje hladovost sportovních fanoušků po vstupenkách a hlavně přijatelném ubytování v Paříži a okolí. Hledáty hotely nebo Air BNB? Během běžné sezóny jsou ceny přijatelné, ale během té olympijské ceny stouply o hodně. Občas se naskytuje možnost najít drahý hotelový pokoj či byt Air BNB, které jsou již drahé, ale poskytují spíše průměrný nebo podprůměrný komfort. 

Olympijské vstupenky jsou již na webu Paris 2024 v nabídce, ale ty za přijatelnou cenu mizí rychlostí blesku a tak zbývají už jen ty drahé, případně vstupenky na sporty, které jsou daleko od Paříže, což by znamenalo delší cestování a ubytování na více místech. 

Ubytování v Paříži a okolí není během olympijských her zrovna levné, vyžaduje to velkou snahu najít opravdu slušně ubytování za přijatelnou cenu. Přes tato všechna úskalí se společnost IB Travel snažila a vystavila několik zajímavých balíčků, které mohou být zajímavé především pro české turisty. A to nejen v rámci cen, ale také v rámci velmi zajímavých vstupenek a doplňkových programů. 

Chcete se vydat do centra města, které je plné "love story" a k tomu se podívat příští léto na Olympiádu a podpořit české sportovce v boji o olympijské kovy? Kontaktujte českou cestovní kancelář IB Travel  , která může na Váš dotaz Vám zaslat aktuální nabídku zájezdů na Olympijské hry do Paříže. Ale pozor!!, i jejich balíčky občas mizí rychlostí blesku, tak aby se na každého z vás dostalo. 

116 0