Česká jezdkyně Anna Kellnerová
Foto: FB - Prague Lions

Kellnerová byla na Global Champions League v Saint Tropez čtvrtá

Česká jezdkyně Anna Kellnerová

arkurová jezdkyně Anna Kellnerová obsadila s týmem Prague Lions čtvrté místo na pátečním mítinku Global Champions League v Saint Tropez. V průběžném pořadí prestižního seriálu patří družstvu s českou olympioničkou, které ve Francii dělilo od výhry zhruba pět sekund, po pátém kole páté místo.

Kellnerová s klisnou Catch Me If You Can zvládla kurz s překážkami vysokými 160 cm bez penalizace. Mexičan Fernando Martinez Sommer s valachem High Five zapsal v úvodní části soutěže s překážkami 155 cm po jedné chybě čtyři trestné body. Belgičan Niels Bruynseels na Matadorovi pak zvládl svůj start s nulou a Prague Lions se v průběžném pořadí ujali vedení.

"Doufala jsem, že bychom mohli být na medailových příčkách. Nakonec se členům dalších týmů podařilo využít výhodu v tom, že viděli, jak jsme parkur jeli my a jaký jsme měli čas," uvedla Kellnerová v tiskové zprávě.

Prague Lions skončili čtvrtí za New York Empire, Madrid in Motion a Paris Panthers. I tyto tři celky zaznamenaly čtyři trestné body, ale součty časů z druhého kola měly nižší.

Mítink v Saint Tropez dnes vyvrcholí od 17:30 Grand Prix Longines Global Champions Tour, z níž vzejde další účastník listopadové Super Grand Prix v Praze.

Zdroj: ČTK

10 0