Deutschland Cup - Slovensko vs Rusko "B"
Foto: Birgit Eiblmaier

Známe soupisky týmů a rozpis zápasů na norský turnaj MECA Games

Deutschland Cup - Slovensko vs Rusko "B"

Norské město Hamare bude hostit turnaj čtyř zemí, kterého se zúčastní domácí Norsko, Slovensko, Francie a Rusko B.

Turnaj s názvem MECA Hockey Games 2017 se bude konat od 14.- 16. prosince nedaleko Lillehammeru.

NOMINACE SLOVENSKÉ REPREZENTACE

Brankáři: Branislav Konrád, Denis Godla, Július Hudáček

Obránci: Ladislav Romančík, Tomáš Starosta, Andrej Meszároš, Ivan Švarný, Dominik Graňák, Adam Jánošík, Ivan Baranka, Oldrich Kotvan

Útočnici: Ladislav Nagy, Andrej Kudrna, Lukáš Cingel, Vladimír Dravecký, Michel Miklík, Peter Ölvecký, Miloš Bubela, Patrik Lamper, Tomáš Surový, Tomáš Hrnka, Pavol Skalický, Marek Viedenský, Libor Hudáček  

NOMINACE FRANCIE

Brankáři: Florian Hardy, Sebastain Ylonen

Obránci: Florian Chakiachvili, Pierre Crinon, Olivier Dame Malka, Hugo Gellet, Kevin Hecquefeuille, Jonathan Janil, Vincent Lloroca, Damien Raux

Útočníci: Joris Bedin, Maurin Bouvet, Stephan Da Costa, Romain Guttieerez, Anthony Guttig, Loïc Lamperier, Bastien Maia, Rudy Mantima, Jordan Perret, Nicolas Ritz, Jérémie Perret, Florian Sabatier, Matthias Terrier, Dimitri Thillet, Gabin Ville,

NOMINACE RUSKA B

Brankáři: Ilya Samsonov, Vasily Demchenko, Alexander Sharychenkov

Obránci: Mikhail Naumenkov, Nikita Tryamkin, Alexei Vasilevsky, Artyom Zub, Yegor Rykov, Alexei Bereglazov, Evgeny Kulik, Vladislav Provolnev

Útočníci: Sergei Shumakov, Roman Lyubimov, Andrei Kuzmenko, Andrei Svetlakov, Pavel Kraskovsky, Yegor Korshko, Anatoly Golyshev, Vladimir Tkachyov, Alexander Barabanov, Nikolai Prokhorkin, Maxim Karpov, Viktor Tikhonov, Alexander Khokhlachyov, Alexei Makeev

NOMINACE NORSKA

Brankáři: Lars Haugen, Henrik Haukeland, Henrik Holm

Obránci: Alexander Bonsaksen, Stefan Espeland, Jonas Holös, Johannes Johannesen, Christian Käsastul, Erlend Lesund, Mattias Nörstebö, Daniel Sörvik, Henrik Ödegaard

Útočníci: Anders Bastiansen, Robin Dahlström, Kristian Forsberg, Ludvig Hoff, Tommy Kristiansen, Ken André Olimb, Mathis Olimb, Mats Rossel Olsen, Thomas Valkvae Olsen, Aleksander Reichenberg, Niklas Roest, Martin Röymark, Eirik Salsten, Patrick Thoresen, Matthias Trettenes

PROGRAM TURNAJE

DATUM ČAS TÝM TÝM
14. 12. 2017 16:00h Francie Slovensko
14. 12. 2017 20:00h Norsko Rusko "B"
15. 12. 2017 16:00h Rusko "B" Slovensko
15. 12. 2017 20:00h Norsko Francie
16. 12. 2017 13:00h Francie Rusko "B"
16. 12. 2017 17:00h Norsko Slovensko
172 1