Hokej - Karlovy Vary vs Třinec

WSM LIGA TOP 3: V předehrávce 4. kola uspěly Karlovy Vary. Tři body bere i Přerov a Slavia

18. 9. 2017 jsme mohli vidět předehrávku 4. kola, kterou sehráli hráči Ústí nad Labem proti Karlovým Varů. Dnes se představily další týmy. České Budějovice zajely na led Benátek a Přerov do Vsetína. Třebíč doma hostila Kladno a Prostějov Havířov. Trhači porovnali síly s pražskou Slavií a Frýdek-Místek s Litoměřicemi.

HC SLOVAN ÚSTÍ NAD LABEM VS HC ENERGIE KARLOVY VARY

Vyrovnané utkání bylo k vidění v pondělí 18. 9. 2017, kdy Slovan na domácím ledě v předehrávce čtvrtého kola hostil celek, který ještě v minulé sezóně hrál nejvyšší hokejovou ligu v České republice. Do vedení se dostali hosté, když se v šestnácté minutě prosadil Rohan. Ve druhé části se hra zklidnila a viděli jsme velmi hezkou a především vyrovnanou třetinu. Ve třetí periodě domácí otočili vedení na svojí stranu. Nejprve v padesáté třetí minutě vyrovnal na 1:1 Dufek a o minutu později Najman zvyšoval na 2:1. O další tři minuty později se karlovarskému hráči podařilo vyrovnat na 2:2. Po šedesáti minutách byl stav nerozhodný. Vítězná branka padla takřka ihned na začátku prodloužení, když se prosadil Beránek.

Branky a nahrávky: 53. Dufek (Najman), 54. Najman (P. Kousal, Dufek) – 16. M. Rohan (Podlipnik, Stloukal), 57. Podlipnik (T. Rachůnek, Kverka), 61. O. Beránek
Diváci: 1 449

SK HORÁCKÁ SLAVIA TŘEBÍČ VS RYTÍŘI KLADNO

Do třebíčské MANN + HUMMEL aréně dnes zavítali kladenští Rytíři, kteří doposud neztratili ani bod. V zápase 4. kola tomu však bylo jinak. Do vedení se dostali domácí již v sedmé minutě, kdy Luboš Horký krásně vymetl levý růžek od pavučin. O vyrovnávající branku se v polovině utkání postaral Hořava. Vypadalo to, že utkání skončí nerozhodně a o vítězi rozhodne prodloužení či samostatné nájezdy. Jenomže v čase 59:28 se do vedení dostal Třebíč, ale pouze o 13 sekund později bylo znovu vyrovnáno. Tentokrát 2:2. Za tohoto stavu následovalo prodloužení, ve kterém pár sekund před koncem zpečetil výhru domácích Roman Erat.

Branky a nahrávky: 7. Horký (R. Erat), 60. Vodný, 65. R. Erat (Horký) – 31. P. Hořava (J. Kloz), 60. T. Kaut (J. Kloz, D. Tůma)
Diváci: 1 423

LHK JESTŘÁBI PROSTĚJOV VS AZ RESIDOMO HAVÍŘOV

Havířov zavítal na led Prostějova. Domácí měli v zápase celkem převahu. V každé třetině dokázali vstřelit po jedné brance. V závěru třetí třetiny se prosadil Fronk, který vstřelil čestný gól Havířova. Jestřábi si připsali do tabulky zaslouženě tři body.

Branky a nahrávky: 11. Nouza (Hozák, Rudovský), 32. Dvořáček (Rudovský), 47. Venkrbec (L. Luňák) – 60. Fronk