Hokej - Karlovy Vary vs Třinec
Foto: FB- HC Energie Karlovy Vary

WSM LIGA TOP 3: V předehrávce 4. kola uspěly Karlovy Vary. Tři body bere i Přerov a Slavia

Hokej - Karlovy Vary vs Třinec

18. 9. 2017 jsme mohli vidět předehrávku 4. kola, kterou sehráli hráči Ústí nad Labem proti Karlovým Varů. Dnes se představily další týmy. České Budějovice zajely na led Benátek a Přerov do Vsetína. Třebíč doma hostila Kladno a Prostějov Havířov. Trhači porovnali síly s pražskou Slavií a Frýdek-Místek s Litoměřicemi.

HC SLOVAN ÚSTÍ NAD LABEM VS HC ENERGIE KARLOVY VARY

Vyrovnané utkání bylo k vidění v pondělí 18. 9. 2017, kdy Slovan na domácím ledě v předehrávce čtvrtého kola hostil celek, který ještě v minulé sezóně hrál nejvyšší hokejovou ligu v České republice. Do vedení se dostali hosté, když se v šestnácté minutě prosadil Rohan. Ve druhé části se hra zklidnila a viděli jsme velmi hezkou a především vyrovnanou třetinu. Ve třetí periodě domácí otočili vedení na svojí stranu. Nejprve v padesáté třetí minutě vyrovnal na 1:1 Dufek a o minutu později Najman zvyšoval na 2:1. O další tři minuty později se karlovarskému hráči podařilo vyrovnat na 2:2. Po šedesáti minutách byl stav nerozhodný. Vítězná branka padla takřka ihned na začátku prodloužení, když se prosadil Beránek.

Branky a nahrávky: 53. Dufek (Najman), 54. Najman (P. Kousal, Dufek) – 16. M. Rohan (Podlipnik, Stloukal), 57. Podlipnik (T. Rachůnek, Kverka), 61. O. Beránek
Diváci: 1 449

SK HORÁCKÁ SLAVIA TŘEBÍČ VS RYTÍŘI KLADNO

Do třebíčské MANN + HUMMEL aréně dnes zavítali kladenští Rytíři, kteří doposud neztratili ani bod. V zápase 4. kola tomu však bylo jinak. Do vedení se dostali domácí již v sedmé minutě, kdy Luboš Horký krásně vymetl levý růžek od pavučin. O vyrovnávající branku se v polovině utkání postaral Hořava. Vypadalo to, že utkání skončí nerozhodně a o vítězi rozhodne prodloužení či samostatné nájezdy. Jenomže v čase 59:28 se do vedení dostal Třebíč, ale pouze o 13 sekund později bylo znovu vyrovnáno. Tentokrát 2:2. Za tohoto stavu následovalo prodloužení, ve kterém pár sekund před koncem zpečetil výhru domácích Roman Erat.

Branky a nahrávky: 7. Horký (R. Erat), 60. Vodný, 65. R. Erat (Horký) – 31. P. Hořava (J. Kloz), 60. T. Kaut (J. Kloz, D. Tůma)
Diváci: 1 423

LHK JESTŘÁBI PROSTĚJOV VS AZ RESIDOMO HAVÍŘOV

Havířov zavítal na led Prostějova. Domácí měli v zápase celkem převahu. V každé třetině dokázali vstřelit po jedné brance. V závěru třetí třetiny se prosadil Fronk, který vstřelil čestný gól Havířova. Jestřábi si připsali do tabulky zaslouženě tři body.

Branky a nahrávky: 11. Nouza (Hozák, Rudovský), 32. Dvořáček (Rudovský), 47. Venkrbec (L. Luňák) – 60. Fronk
Diváci:1 412

VŠECHNY VÝSLEDKY

HC Slovan Ústí nad Labem: HC Energie Karlovy Vary 2:3p
HC Benátky nad Jizerou: ČEZ Motor České Budějovice 3:0
VHK Robe Vsetín: HC Zubr Přerov 1:3
SK Horácká Slavia Třebíč: Rytíři Kladno 3:2p
SK Trhači Kadaň: HC Slavia Praha 3:6
HC Frýdek-Místek: HC Stadion Litoměřice 5:3
LHK Jestřábi Prostějov: AZ RESIMODO Havířov 

134 0