Síně slávy - Lány - Jaromír Jágr
Foto: Vojtěch Moravec

WSM LIGA: Jaromír Jágr včerejší zápas proti Havířovu nedohrál

Síně slávy - Lány - Jaromír Jágr

Včera bylo na programu 50. kolo WSM ligy, ve kterém kladenští Rytíři hostili Havířov. V tomto utkání došlo k nehezkému ataku na Jaromíra Jágra, který utkání nedohrál.

Včerejší zápas mezi Kladnem a Havířovem byl plný emocí. Rytíři do utkání nevstoupili vůbec špatně a svého soupeře tlačili, jak jen to šlo. Nejhorší a nešťastný moment se odehrál ve třetí minutě, kdy havířovský Sikora ostře atakoval ikonu kladenských Rytířů, Jaromíra Jágra, který se okamžitě složil k ledu. Slavná osmašedesátka dlouho zůstala ležet na ledě, ve tváři a na dresu byly i stopy krve. Byly přivolána i nosítka, ale Jaromír Jágr nakonec dobruslil ke střídačce po svých. Po krátkém ledování a konzultaci s lékařem odešel do útrob kladenského stadionu.

Rozhodčí tento zákrok nijak nepotrestali a hra dále plynula. Nakonec Rytíři dokázali porazit Havířov 3:1, čímž si do tabulky připsali tři velmi důležité body, ale také zajisté udělali radost své největší ikoně.  Jaromír Jágr se podrobil vyšetření, které nepotvrdilo otřes mozku, ale i tak není známo. Nicméně by měl být již připraven odehrát středeční duel proti Českým Budějovicím. 

96 1