Jakub Voráček

Voráček si připsal dvě asistence, bodovali další tři Češi

Dnes v noci dokázali bodovat hned čtyři čeští hokejisté. Jakub Voráček si připsal dva body za dvě asistence. Bodovali také Michael Frolík, Tomáš Plekanec a Jakub Vrána.

Philadelphia se dnes představila na ledě Buffala. Gólů se divácí dočkali až v závěrečné periodě, když viděli hned šest branek. Nejdřív vstřelili gól domácí, když se trefil O´Rielly. Brzy byl stav už 2:0 zásluhou Kane. Dvě minuty před koncem bylo sníženo zásluhou Raffla, kterému nahrával Jakub Voráček. Jenomže o další minutu později si vzali Sabres dvoubrankové vedení pět. Minutu před koncem základní hrací doby bylo opět sníženo na 2:3 po brance Gostisbehera. U tohoto gólu si připsal další bod Jakub Voráček. Sekundu před koncem pečetil výhru Buffala Eichel gólem do prázdné brány.

Zajímavost dne

Nejsledovanějším videem dnešní noci byla gólová trefa hokejisty Floridy Panthers Jonathana Huberdeaua. Ten si totiž obhodil jednoho obránce a poté i brankáře.