Hokejisté týmu Montreal Canadiens
Foto: nhl.com

Sestřihy NHL 1.3.- Montreal zabral, Rangers zvládli přestřelku ve Vancouveru

Hokejisté týmu Montreal Canadiens

Dnes v noci se odehrálo pět zápasů NHL. Přestřelku viděli diváci ve Vancouveru, kde domácí tým padl proti Rangers. Montreal má stále šanci na playoff. Dnešní výhrou se malinko přiblížil k postupové osmičce. Jediným z českých střelců byl Frolík z Calgary.

Montreal Canadiens: New York Islanders 3:1

Tento zápas byl střelecky hodně vyrovnaný (26:28), ale více radostí z gólů měli domácí Canadiens, kteří rozvnili síť hned třikrát. Dva body v zápase zaznamenal Jonathan Drouin (1+1). Montreal nyní ztrácí na postupovou osmičku 11 bodů. Do základní části zbývá už jen 18 zápasů.

Tampa Bay Lighnting: Buffalo Sabres 1:2 v prodloužení

Hokejisté Tampy Bay mají už postup do vyřazovacích bojů jistý. Mají našlapaný kádr a muselo by se stát něco neuvěřitelného, aby z prvního místa Východní konference skončili na nepostupových příčkách. Dnes získali ze zápasu se Sabres pouze jeden bod.

St. Louis Blues: Detroit Red Wings 2:1

I u těchto dvou týmů jde o hodně. Oba bojují o postup do play-off. Zatímco St. Louis má k ní blíže (9. místo v Západní konferenci), Detroit je prozatím na místě dvanáctém Východní konference.

Colorado Avalenche: Calgary Flames 5:2

Colorado, které se v minulých sezónách trápilo, tuto sezónu prožívá skvěle. Do playoff stále postoupit mohou díky oporám Varlamova, MacKinnona či Landeskoga. Za hosty se dokázal prosadit také Michael Frolík.

Vancouver Canucks: New York Rangers 5:6 v prodloužení

Velkou přestřelku viděli diváci v Rogers Aréně. Tam padlo hned 11 gólů. Po třech bodech si připsali Horvat z Vancouveru a Spooner z Rangers. Žraloci z Vancouveru vyslali na soupeře hned 55 střel. Henrik Lunqvist měl opravdu hodně práce.

Autor: D.P.
40 11