Alexandr Salák, Novosibirsk

Salák si zachytal v poslední třetině, Furch střídal už po minutě hry

Český brankář Alexandr Salák dnes musel vystřídat svého kolegu v brankovišti v zápase s Astanou. Další brankář Dominik Furch nezvládl začátek s Jokeritem a už po jedné minutě musel střídat. Nestrašil s Hanzlem si připsali po bodu.

V zápase mezi Novosibirskem a Barys Astanou došlo ke konci druhé třetiny ke střídání brankářů. Ruského Krasikova vystřídal český brankář Alexandr Salák za stavu 3:4 z pohledu domácích. Začátek třetí periody byl pro domácí povedený, když se hned ve čtvrté minutě trefil Ignatovich. Pět minut před koncem základní hrací doby vstřelil gól finský hokejista Enlund a poslal domácí do vedení 5:4. O další tři minuty vedl Novosibirsk už o dvě branky, když se trefil Švéd Zackrisson. Do konce zápasu už žádná branka nepadla a Novosibirsk se Salákem v bráně vyhrál 6:4 nad Astanou. Nutno zmínit, že v zápase padlo šest gólů z přesilovek.

Na utkání Jokeritu s Omskem nebude v dobrém vzpomínat český brankář Dominik Furch. Ten totiž musel střídaž již po minutě hry, když inkasoval v čase 1:38 už dvě branky. Jeho místo nahradil Shilin.

V dalším zápase mezi NIžněkamskem a Magnitogorskem si po jednom bodu připsali Andrej Nestrašil za gól a Robin Hanzl za asistenci.