HC Dynamo Pardubice porazily Jekatěrinburg

Pardubice porazily v přípravě ruský Jekatěrinburg

Český hokejový tým HC Dynamo Pardubice slaví třetí výhru nad soupeřem KHL. Minule si dokázali poradit se Slovanem Bratislava. Nyní s ruským Jekatěrinburgem.

Dynamo mělo parádní vstup do utkání. Již ve třetí minutě se trefil kanadský hokejista Quenneville, který poslal Pardubice do vedení 1:0. Poté byli v akci oba brankáři. Na jedné straně Sochatskij a Ustinsky a na druhé Kacetl. Oba dva brankáři předváděli parádní zákroky. Pardubice hodně podržel Kacetl. Na druhý gól jsme si museli počkat až do druhé třetiny, respektive do 34. minuty, když se trefil Poulíček. To bylo z pohledu gólů vše. Kacetl tak udržel čisté konto proti silnému týmu Jekatěrinburgu.

AVTOMOBILIST JEKATĚRINBURG – HC DYNAMO PARDUBICE 0:2

Branky a nahrávky: 4. Quenneville (Hlinka), 35. Poulíček (Sýkora)

Počet diváků: 200

Jaký je další program Pardubice?

04.08. 14:00 HC Sparta Praha – HC Dynamo Pardubice (Mountfield Cup, Hradec Králové)
05.08. 17:30 Jižní Korea – HC Dynamo Pardubice (Mountfield Cup, Hradec Králové)
06.08. 17:30 Mountfield HK – HC Dynamo Pardubice (Mountfield Cup)
10.08. 17:30 HC Dynamo Pardubice – ČEZ Motor České Budějovice
15.08. 17:30 ČEZ Motor České Budějovice – HC Dynamo Pardubice
22.08. 18:00 PSG Zlín – HC Dynamo Pardubice
24.08. 18:00 HC Dynamo Pardubice – HC Olomouc
29.08. 17:30 HC Slavia Praha – HC Dynamo Pardubice
31.08. 17:00 LHK Jestřábi Prostějov – HC Dynamo Pardubice