JČeský útočník Jaromír Jágr slaví 45. narozeniny

Neuvirth zkolaboval během zápasu, Jágr dal gól, Krejčí s Pastrňákem pomohli Bostonu přiblížit se playoff

Dnes se výrazně dařilo dvojici Krejčí- Pastrňák. Zatímco David Krejčí dal důležitý gól a přiblížil tak Boston k playoff, David Pastrňák zaznamenal dvě asistence. Trefil se také rekordman Jaromír Jágr, který s Floridou neuspěl právě s Bostonem. Po asistenci si připsali také Roman Polák, Jakub Voráček a Radko Gudas. Neuvirth zkolaboval během zápasu.

David Krejčí (Boston Bruins): 1+0

David Pastrňák (Boston Bruins): 0+2

Jaromír Jágr (Florida Panthers): 1+0

Roman Polák (Toronto Maple Leafs): 0+1

Jakub Voráček (Philadelphia Flyers): 0+1

Radko Guas (Philadelphia Flyers): 0+1

Michal Neuvirth (Philadelphia Flyers): odchytal za Philadelphii 7:37 minuty a ze šesti střel neinkasoval.

Neuvirth zkolaboval v sobotním utkání proti New Jersey Devils. Týmy se připravovaly kolem osmé minuty na vhazování ve středním pásmu, zatímco se Neuvirth nekontrolovatelně skácel k zemi. Zdravotníci okamžitě vyjeli na pomoc Neuvirthovi. Ten se za malou chvíli sám posadil na led a byl odnesen na nosítkách. Neuvirth pak ukázal palec nahoru. Hra se podle nhl.com zdržela o cca 10 minut. Před sedmi lety také zkolaboval český brankář a to Ondřej Pavelec, který hrál v té době ještě za Atlantu Trashers, nyní se klub jmenuje Winnipeg Jets.