Brankář Jokeritu Helsinky Zapolski chytil téměř nemožné

KHL: Brankář Zapolski chytil téměř nemožné..JAK?

Americký brankář se včera v zápase KHL vyznamenal. Ten si totiž poradil s pukem, který se šoural do brány. Zastavit ho dokázal na brankové čáře, aniž by o tom věděl.

Zápas v dalekém Chabarovsku, který hostil Jokerit, začal již od 11:30. V první třetině jsme byli svědky hned čtyř gólů. Stav byl po první třetině vyrovnaný 2:2. Ve druhé periodě přidal Jokerit další dva góly. Vedení si poté v závěrečné třetině pohlídal a zvítězil v Chabarovsku 4:2.

Možná nejlepší zákrok kola nebo týdne předvedl americký brankář Ryan Zapolski. Ten dokázal odrazit puk z brankové čáry, aníž by o tom věděl. Další hvězdou byl bezpochyby mladý Fin, kterému je teprve osmnáct let, Eeli Tolvanen. Včera posbíral dva body a v kanadském bodování má již 8 bodů (4+4) a patří mezí nejlepší hráče Jokeritu.