Vegas Golden Knights slaví výhru nad LA
Foto: nhl.com

Jaké dresy jsou v NHL nejvíce prodávány? Budete překvapení

Vegas Golden Knights slaví výhru nad LA

Správný fanoušek, který fandí svému oblíbenému týmu, by měl mít šálu či dres. Dává tím tak najevo, jak moc pro něj klub znamená. Které dresy týmů NHL jsou nejprodávanější?

Vegas Golden Knights slaví výhru nad LA Zdroj: nhl.com Co se týče týmů, tak na prvním místě jsou bezpochyby New York Rangers, kteří si získali ještě větší oblibu ve Winter Classic, který se letos konal v lednu v New Yorku ve čtvrti Queens. Druhé místo mají obhájci titulu z Pittsburghu Penguins. Na bronzové příčce jsou naopak hokejisté Chicaga Blackhawks.

Hodně překvapivě je na čtvrtém místě nováček soutěže. Tým, který většina odepisovala, zatím v této soutěže překvapuje všechny. V Západní konferenci jim patří zatím druhé místo a mají dobře našlápnuto do play off. Prodej dresů Vegas Golden Knights mohl zvýšit také atentát v Las Vegas na koncertu The Strip loni na podzim. Krátce po tomto útoku vyrazili hráči Golden Knights do všech nemocnic, kde rozdávali dresy. Hodně lidí se jim poté odvděčilo návštěvou utkání v T- Mobile Aréně nebo nákupem právě již zmíněných dresů.

Vegas Golden Knights a podpora Zdroj: nhl.com

Páté místo poté uzavírá tým z Východní konference Boston Bruins.

Co se týče jednotlivců, tak na prvním místě je Sidney Crosby, kterého následuje Auston Matthews s Henrikem Lundqvistem. Pětici poté uzavírá Connor McDavid s Matsem Zucarellem. Hokejista Connor McDavid hrající za tým Edmonton Oilers Zdroj: nhl.com

Autor: D.P.
Témata: Hokej Dresy NHL
630 31