Ryan Ellis a Filip Forsberg (Nashville Predators)

GÓL DNE NHL- 21.3.2017- Dělovka rozhodla o vítězi

Dnešní gól dne ovládl obránce Predátorů Ryan Ellis, který překonal Smithe střelou z první. Dále zde figurují Bozak a McKenzie. Z českých hokejistů přidali pouze po asistenci Roman Polák a Jiří Hudler.

1. Ryan Ellis (Nashville Predators)

Predátoři byli v útočném pásmu Kojotů. Sehráli zde skvělou gólovou situaci. Smith na modré čáře naznačil střelu, ale místo střely přišla přihrávka na Ellise, který z první vypálil na bránu. Kotouč se zastavil až v bráně. To byla teda dělovka.

2. Tyler Bozak (Toronto Maple Leafs)

V posledních dvou minutách se v zápase Toronto: Detroit děly věci. Nejdříve šli domácí do vedení zásluhou Bozaka, který upravil skóre na 2:1 Poté ještě během chvilky nasázelí domácí Detroitu ještě dva rychlé góly. Boston už jen v poslední minutě snížil na 2:4. Dáváme zde proto gól Bozaka, který tuto přestřelku v poslední chvíli zápasu otevřel.

3. Curtis McKenzie (Dallas Stars)

Parádní teč převedl McKenzie. Ten dal dokonce jediný gól zápasu. Bod si připsal také Jiří Hudler.