David Krejčí slaví vstřelený gól

GÓL DNE NHL- 14.3.2017- Parádičku předvedl Skinner, trefil se také Krejčí

Dnešní gól dne bezpochyby ovládl Jeff Skinner z Caroliny Hurricanes. Ten totiž proměnil trestné střílení jak se sluší a patří. Jeho šikovné ručičky totálně zmátly brankáře Greisse. Z českých hráčů se trefil pouze David Krejčí.

1. Jeff Skinner (Carolina Hurricanes)

Carolina hrála New Yorku proti Islanders. Ve třetí třetině bylo nařízeno trestné střílení. Chopil se jej Jeff Skinner, který je též znám jako skvělý bruslař. Svůj nájezd proměnil parádním gólem. Brankář Islanders Thomas Greiss byl úplně zamotaný, co převedl tento Kanaďan.

2. James Neal (Nashville Predators)

Zápas Nashvillu proti Winnipegu musel dojít do prodloužení, jelikož byl stav po 60 minutách nerozhodný 3:3. V něm si zahrál Nashville přesilovou hru. Většinou se rozhodne v prodloužení, popřípadě se rozhodne, když má někdo početní výhodu. A tak se i stalo v tomto zápase. James Neal rozhodl utkání a vybojoval bonusový bod pro domácí tým.

3. Jaccob Slavin (Carolina Hurricanes)

Dále zde přidáváme Slavina, který dal v NHL svůj první hattrick. Pomohl tak Carolině porazit Islanders vysoko 8:4.