Český útočník Filip Chytil
Foto: sny.tv

Filip Chytil vstřelil v AHL dva góly a byl vyhlášenou první hvězdou utkání

Český útočník Filip Chytil

Český mladý útočník Filip Chytil, kterého draftoval New York Rangers, dnes v noci válel. Zápas se mu hodně vyvedl, když vstřelil dva góly a zaslouženě byl vyhlášen hlavní hvězdou utkání.

Rodák z Kroměříže dnes nastoupil s týmem Hartford Wolf Pack na ledě Utica Comets. Již v sedmé minutě se dostali domácí do vedení díky trefě Banckse. O osm minut později srovnal utkání český útočník Filip Chytil. O další dvě minuty pozdě se trefil opět, tentokrát v přesilové hře. Hosté si pak skóre hlídali a přidali ještě dvě trefy. Hvězdou zápasu byl zaslouženě vybrán a vyhlášen Filip Chytil. Jeho výkony by jej mohly brzy katapultovat zpět do prvního týmu Rangers již brzy. 

Bodovat dokázal také Jan Mandát, dvaadvacetiletý hokejista, které byl draftován týmem New Jersey Devils. Tento nadějný hokejista obléká v AHL dres Binghamtonu, který se dnes utkal s Rochesterem Americancs. Farma New Jersey si se soupeřem poradila a zvítězila vysoko 5:0. Při poslední brance si připsal asistenci právě Mandát, pro nějž to byl premiérový bod v letošní sezóně. 

Autor: D.P.
294 179