Hokej - BK Mladá Boleslav
Foto: FB - BK Mladá Boleslav - Zdena Bobková

Dnes jsou na programu další přípravné zápasy

Hokej - BK Mladá Boleslav

Dnes jsou na programu další přípravné zápasy. Pražská Slavia doma přivítá Benátky nad Jizerou, Olomouc Třinec. Piráti z Chomutova vyzvou Bílé Tygry a Plzeň Mladou Boleslav. Slovan Bratislava zajede Brna a Znojmo do Vítkovic.

Slavisté se po měsíční dovolené a několikatýdenní dřině na suchu znovu vyjedou na led. Na domácí půdě vyzvou Benátky nad Jizerou. Bilance vzájemných zápasů Slavie s Benátkami z minulé sezony WSM ligy hovoří příznivěji pro domácí (3:1).

Kolotoč přípravných zápasů pokračuje. Olomoučtí Kohouti doma přivítají svého rivala z Třince. První přípravný zápas se Moře vydařil, kdy porazili nováčka nejvyšší soutěže Jihlavskou Duklu 2:1.

Svěřenci Vladimíra Růžička doma hostí Liberec, který v minulé sezóně obhájili Prezidentský pohár a málem i obhájili i titul mistra. Bílí Tygři nakonec ve finále padli suverénnímu Brnu.

Indiáni poprvé v nové sezóně vyjíždějí na led. Bruslaři z Mladé Boleslavi jsou prvním týmem, který prověří novou soupisku Plzně.  V rámci předloňských přípravných duelů zvládli domácí generálku indiáni tříbodově, když uspěli 2:1.

Zajímavý zápas bude k vidění v DRFG Aréně, kde domácí Kometa vyzve účastníka Kontinentální hokejové ligy. Tím je HC Slovan Bratislava.

Program přípravných zápasů HC Vítkovice Ridera pokračuje už ve čtvrtek atraktivním duelem s českým zástupcem v rakouské nadnárodní EBEL lize. Do OSTRAVAR ARÉNY zavítají Orli Znojmo.

132 0