CHL Bílí tygři Liberec

CHL: Liberec a Kometa zvítězily. Hradec doma nestačil na Nottingham.

Dnes jsme byli svědky třetího hracího dne Champions Hockey League, ve kterém se představily znovu tři české týmy (HC Kometa Brno, Mountfield Hradec Králové a Bílí Tygři Liberec).

Bílí Tygři Liberec v prvním duelu brali jen bod a tak si chtěly včera spravit chuť, což se jim nakonec povedlo. Liberečtí ve druhém utkání v Lize mistrů nastoupili proti týmu z Walesu Cardiff Devils. Ti do utkání vstoupili báječně a po první třetině vedli 2:0. Tyto dva zásahy byly však jediné, které dokázali vstřelit. Od druhé třetiny utkání patřilo Liberci, který vstřelil pět branek a porazil tak Cardiff Devils 5:2. Kometa se utkala s KalPou, kterou dokázala porazit v poměru 4:2. Na brankáře Komety šlo celkem 33 pokusů a z toho pustil jen dvě střely. Ze severního tripu se tak Brňané vrací s plným bodovým ziskem. Hradec Králové na tom byl o poznání hůř.  Hráči Mountifeldu se postavili britskému celku Nottingham Panthers, který podcenili a nakonec prohráli 2:4. V Británii tuto výhru oslavují, jak kdyby vyhráli titul.

Panthers porazili Hradec Králové Zdroj: panthers.co.uk