Hradec Králové - CHL

CHL: Hradec oživil naděje na postup do play off

Hradečtí hokejisté včera porazili v rámci skupinové fáze Ligy mistrů švýcarský SC Bern 5:4.

Hradec se dostal do vedení již ve druhé minutě, když se trefil Jaroslav Bednář. O tři minuty později navýšil stav domácích Michal Dragoun. Třetí gól Mountfieldu vstřelil ještě v první třetině Bedřich Köhler. Po první třetině bylo skóre 3:1 z pohledu domácích.

Ve druhé části zabrali také hosté a přidali dvě branky. Nejdříve ale ve druhé minutě vstřelili gól domácí zásluhou Jiřího Šimánka. Poté byly branky v režii hostů, respektive Mosera a Kampfa. V závěrečné periodě padl jeden gól na každé straně a Hradec vyhrál poslední zápas skupinové fáze na domácím ledě 5:4.

Mountfield Hradec Králové: SC Bern 5:4

Branky a nahrávky: 3. Bednář (Cingel, Gregorc), 6. Dragoun (Šimánek), 18. Köhler (Dragoun), 22. Šimánek (Červený, Cibulskis), 54. Šimánek (Čáp) – 16. Randegger (Pyörälä, Untersander), 23. Moser (Noreau, Ebbett), 38. Kämpf (Raymond), 56. Bodenmann (Haas)

Střely na branku: 27:33

Počet diváků: 2 567