Hradec Králové - CHL

CHL: Hradec Králové deklasoval favorizované Finy, Kometa těsně vyhrála a Liberec bral bod

Včera jsme byli svědky prvního hracího dne Champions Hockey League, ve kterém se představily hned tři české týmy (HC Kometa Brno, Mountfield Hradec Králové a Bílí Tygři Liberec).

Byl to vskutku povedený vstup českých týmu do nové sezóny CHL. Hradec Králové na své půdě přivítal favorizované Finy, ale zápas se vyvíjel pro domácí. TPS smetly jako lavina, když jí porazily 5:1. I Brno se mohlo radovat z vítězství. Na ledě Stavangeru Oilers brali hubené vítězství 2:1. O vítěznou branku se postaral ve 48. minutě Mallet. Bílí Tygři z Liberce drželi se svým soupeřem celý zápas krok a po šedesáti minutách byl stav nerozhodný 3:3. V nastaveném čase výhru pro VÄXJÖ LAKERS zpečetil Rosén.