CHL - Vítězná branka Zaťovič

CHL: Brankář Komety v prodloužení vychytal přečíslení 2 na 1. Poté poslal do úniku Zaťoviče!

V zápase Hokejové Ligy mistrů jsme viděli situaci dva na jednoho. Většinou z této situace padají branky. V zápase HC Kometa Brno vs Stavanger tomu bylo jinak.

Hokejisté Komety Brno zdolali ve skupině B Ligy mistrů norský Stavanger 4:3 v prodloužení, tím pádem vyhráli i čtvrtý zápas v soutěži. V prodloužení hokejisté Stavangeru prchli ve dvou na jednoho. Marek Čiliak jejich akci zastavil zákrokem lapačkou a ihned rozehrál na volného Zaťoviče, který se dostal do úniku a chladnokrevně zakončil. Po zápasu nejen hráči, ale především fanoušci mohli slavi historický postup do vyřazovací části Champions Hockey League.

Liberec zavítal na led Vaxjö Lakers. Domácí se ujali rychlého a pohodlného vedení 3:0, ale Tygři z Liberce se do soupeře dokázali zakousnout a vyrovnat na 3:3. Bohužel je to stálo tolik sil, že Lakers do konce utkání vstřelili další tři branky a porazili tým z Podještědí 6:3. Tygři tak ani podruhé na švédský celek nestačili.

Hradec Králové prohrál ve skupině F na ledě TPS Turku 1:3 a po třetí prohře ze čtyř utkání klesl na poslední místo.

Třinec naopak vyhrál v Dánsku nad Esbjergem 2:1 a drží se s devíti body ze čtyř zápasů v čele skupiny D. Mají však stejný počet bodů jako německý Mannheim. Oba týmy mají tříbodový náskok před švédským týmem HV71. S tímto soupeřem však Oceláři ještě nehráli a čeká je velmi těžký dvojzápas.