Jaromír Jágr v dresu Floridy Panthers

Čeští hokejisté v NHL- 29.3.2017- Jágrův gól na výhru nestačil, premiérovou branku vsítil Nosek

Dnes se v NHL do tabulky střelců zapsalo poměrně slušné číslo Čechů. Trefil se Krejčí, kterému nahrával Pastrňák. Tomáš Nosek zaznamenal svůj premiérový gól v NHL. Hanzal zaznamenal gól a nahrávku. Jarda Jágr se trefil také, tým ale nevyhrál. Po asistenci mají také Hertl se Zachou.

David Krejčí (Boston Bruins)

Boston hrál na domácím ledě proti Nashville a jasně vyhrál 4:1. Jedním gólem se prezentoval také David Krejčí, který dával na 2:0. Jeho gól se po konci zápasů ukázal jako vítězný. Krejčí byl po zásluze vyhlášen druhou hvězdou utkání.

David Pastrňák (Boston Bruins)

Asistenci si v zápase Boston: Nashville připsal David Pastrňák, který nahrával Davidu Krejčímu.

Tomáš Nosek (Detroit Red Wings)

Premiérový gól vsítil Tomáš Nosek v dresu Red Wings. Detroit hrál v Carolině, ale bohužel prohrál 1:4. Nosek dal tak jediný gól hostujícího celku.

Pavel Zacha (New Jersey Devils)

Český útočník v barvách Devils sbírá body jako na páse. Dnes zaznamenal další důležitý bod a to na domácím ledě proti Winnipegu. Devils ale prohráli 4:5 po samostatných nájezdech. Už je ale jisté, že se do playoff Detroit nepodívá. Trenér české reprezentace má tak možnost vzít k sobě na mistrovství světa Petra Mrázka a Tomáše Noska.

Jaromír Jágr (Florida Panthers)

Český veterán a rekordman Jarda Jágr dnes vstřelil další gól. Tentokrát vsítil branku do sítě Toronta. Florida ale nebrala žádné body. Toronto vyhrálo 3:2 v základní hrací době.

Martin Hanzal (Minnesota Wild)

Hanzal si v novém působišti zvyká a začíná sbírat další body. Dnes na domácím ledě proti Washingtonu posbíral dva body (1+1). Wild ale prohráli 4:5 v prodloužení. Hvězdou utkání byl vyhlášen ruský sniper Alex Ovečkin, který dokázal vsítit hattrick.

Tomáš Hertl (San Jose Sharks)

Posledním Čechem, který dnes dokázal bodovat, je Tomáš Hertl. Ten ve druhé minutě nahrál Hansenovi na gól. Tomáš Hertl byl na ledě přes 17 minut a vystřelil na bránu pouze jednou. Žraloci nakonec vyhráli proti Rangers 5:4 v prodloužení.