Ondřej Palát,. Tampa Bay
Foto: nhl.cz

Čeští hokejisté v NHL- 28.3.2017- Palát zářil, Mrázek si konečně zachytal

Ondřej Palát,. Tampa Bay

Český útočník Ondřej Palát se výrazně podílel na výhře Tampy proti Chicagu. Tampa dokázala vyhrt 5:4 v prodloužení a Palát dokáízal zaznamenat dva body za jeden gól a jednu asistenci. Po bodu si připsal také Radim Vrbata na ledě St. Louis. Vrbata nahrával na jediný gól Arizony. Po delší době se v bráně Red Wings objevil Petr Mrázek a vyhrál.

Ondřej Palát (Tampa Bay Lightning)

Tampa Bay hrála proti Chicagu důležitý zápas. Pokud chce Tampa pomýšlet na playoff, musí vyhrávat a sbírat body. To se jim dnes podařilo. Na domácím ledě proti Chicagu vyhráli 5:4 v prodloužení a dvěma body k výhře přispěl Ondřej Palát. Ten dal v 10. minutě vyrovnávací gól na 1:1 a poté ve 33. minutě nahrával Stralmanovi. Vítězný gól pak vsítil Gourde. Ondřej Palát byl vyhlášen třetí hvězdou utkání.

Radim Vrbata (Arizona Coyotes)

Další Čech, který zaznamenal alespoň bod, je Radim Vrbata z Arizony. Ti hráli na ledě St. Louis. Arizona tento zápas nezvládla a bohužel prohrála 1:4. Jediný gól Kojotů vsítil DeAngelo, kterému nahrával již zmiňovaný Vrbata.

Petr Mrázek (Detroit Red Wings)

Český brankář Petr Mrázek se po delší době objevil v bráně Detroitu. Mrázek předvedl skvělý výkon a opět čaroval. Z 42 střel inkasoval pouze tři góly a úspěšnost zákroků měl 92,9%. Hvězdou utkání ale vyhlášen nebyl. Detroit moc velkou šanci na postup do playoff bohužel nemá. Detroit v dnešním zápase porazil Carolinu 4:3 v prodloužení.

97 0